800-1000 TL civari kulaklık tavsiyesi

EngineerMan

Centipat
Daha fazla  
Masaüstü sistem topladım ve kulaklığa ihtiyacım var. Mikrofon benim için önemli derslerde ya da Discord'da konuşurken sesin güzel gitmesini istiyorum. Ama mikrofona kıyaslan birinci önceliğim ses kalitesi 50 mm driver olan bir sürü kulaklık gördüm bassları iyi veren. 7.1 olayını pek bilmiyorum sanal ya da gerçek olmasını ama olursa iyi olur. Biraz araştırdım Corsair Void Pro RGB USB gördüm sonra onun kablosuzunu gördüm ancak kablosuz olması önemli değil benim için bu ikisinin kablo olayı dışında farkı var mıdır ses kalitesi olarak fazla para vermek istemiyorum. Ve ayrıca Corsair Void Elite yeni çıkmış fiyatları yakın ama onda Dolby 7.1 özelliği yokmuş sanırım bu 2'si arasında karar veremedim ve önereceğiniz başka kulaklık var mıdır? Ve ayrıca kulağımı acıtmamasını istiyorum. Uzun süre takınca kulağım terliyor ya da acıyor sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Rampage SN-RX5 Plus modelini kullanıyorum 6 ay oldu hala çalısıyor tık demedi üstelik RGB aydınlatmalı tavsiye ederim. Türk firması olduğu için belki sıcak bakmayabilirsiniz ama göründüğünden de cok iyi sesi ve Mic kalitesi denemenizi tavsiye ederim ;)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    42,8 KB · Görüntüleme: 29

Void serisinden uzak dur.

Önerdiğim kulaklık bu bütçede şuanda en iyisi, MH751 stokta olmadığından. Bir de alırsan bass o kadar fazla olmadığını anlayacaksın ama bu oyunlarda daha iyi performans verir.

Anakartın nedir bu arada?

@Gosrov adamın 1000 lira bütçesi var, neden Rampage'in yaptığı sanal 7.1, RGB (kulaklık için tamamen gereksiz bir özellik) çirkin ve adam gibi yazılıma sahip olmayan kulaklığını alsın ki? Ses kalitesinden bahsetmiyorum bile.

@Gosrov adamın 1000 lira bütçesi var, neden Rampage'in yaptığı sanal 7.1, RGB (kulaklık için tamamen gereksiz bir özellik) çirkin ve adam gibi yazılıma sahip olmayan kulaklığını alsın ki? Ses kalitesinden bahsetmiyorum bile.

Dostum sadece öneride bulundum parası var istediğini alabilir tavsiye ;)

Void serisinden uzak dur.

Önerdiğim kulaklık bu bütçede şuanda en iyisi, MH751 stokta olmadığından. Bir de alırsan bass o kadar fazla olmadığını anlayacaksın ama bu oyunlarda daha iyi performans verir.

Anakartın nedir bu arada?
MSİ B550 A PRO ANAKARTIM. neden uzak durayım herhangi bir kronik sorunmu var. Arkadaşlarım hepsi kullanıyor ancak kablosuzunu aldı arkadaşım elite daha yeni seri çıkmış daha güncel diye karar veremedim.

MSİ B550 A PRO ANAKARTIM. neden uzak durayım herhangi bir kronik sorunmu var. Arkadaşlarım hepsi kullanıyor ancak kablosuzunu aldı arkadaşım elite daha yeni seri çıkmış daha güncel diye karar veremedim.
Çünkü fiyatını hak etmiyor ve kalitesiz.
GSP 300 al, Void serisini ezer geçer. İkisini denemiş birisi olarak söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı