800-1000 TL ekran kartı tavsiyesi

Eğer GTX 960 veya GTX 970 alırsanız 450W PSU ile kullanabilirsiniz. Önerilen PSU 500W ama 450W'ta da sorun yapmaz. Eğer Amazon'dan SC 2.0+ ACX EVGA GTX 970 alırsanız 1120TL gibi bir fiyata Türkiye'ye gelir ve sizin için çok iyi olur. Ancak alamıyorsanız Amazon'dan Evga GTX 960 FTW+ alın çünkü hem Türkiye'den ucuz hem de daha kaliteli.
önerileriniz için teşekkür ederim ama 2 3 gündür araştırıyorum EVGA almayın gibi yorumlarla karşılaştım ve açıkçası gözüm korktu GTX 960 alacaktım ama Sapphire R9 380X daha performanslı olduğu için şu anlık kafa karıştırmak istemiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
önerileriniz için teşekkür ederim ama 2 3 gündür araştırıyorum EVGA almayın gibi yorumlarla karşılaştım ve açıkçası gözüm korktu GTX 960 alacaktım ama Sapphire R9 380X daha performanslı olduğu için şu anlık kafa karıştırmak istemiyorum
Eğer GTX 970 alabilecek paranız varsa kesinlikle Evga alın. Evga ile MSI Nvidia'nın en büyük ve en kaliteli iş ortaklarıdır. AMD'de ise Sapphire ve MSI'dır. Evga'ya kötü diyen birisini ben şahsen, bilgili olduğunu düşünmem. Hem güç kaynağınıza göre uygun bir ekran kartı hem de hepsinden kat kat daha performanslı. Ama R9 380X alırsanız güç kaynağınız büyük ihtimalle yetmeyecektir. Yeni bir güç kaynağı almak durumunda kalabilirsiniz. Ama GTX 960 Evga'dan bahsediyorsanız R9 380X ile PSU almak daha kârlı olacaktır sizin için.

Eğer GTX 970 alabilecek paranız varsa kesinlikle Evga alın. Evga ile MSI Nvidia'nın en büyük ve en kaliteli iş ortaklarıdır. AMD'de ise Sapphire ve MSI'dır. Evga'ya kötü diyen birisini ben şahsen, bilgili olduğunu düşünmem. Hem güç kaynağınıza göre uygun bir ekran kartı hem de hepsinden kat kat daha performanslı. Ama R9 380X alırsanız güç kaynağınız büyük ihtimalle yetmeyecektir. Yeni bir güç kaynağı almak durumunda kalabilirsiniz. Ama GTX 960 Evga'dan bahsediyorsanız R9 380X ile PSU almak daha kârlı olacaktır sizin için.
GTX 970'in fiyatına bakıyorum onlar bir üst seviye ekran kartları o kadar çıkabileceğimi düşünmüyorum imkanım yok
ASUS R9 380X STRIX hoşuma gitti ama her yerde bulunmuyor galiba fiyatı da hala meçhul :cry:

GTX 970'in fiyatına bakıyorum onlar bir üst seviye ekran kartları o kadar çıkabileceğimi düşünmüyorum imkanım yok
ASUS R9 380X STRIX hoşuma gitti ama her yerde bulunmuyor galiba fiyatı da hala meçhul :cry:
R9 380X') 950TL'ye alabilirsiniz. GTX 970'i ise Amazon'dan 1140TL'ye alabilirsiniz.

Size önerim EVGA bir ekran kartı almanız, uluslararası garantiye sahip olmuş olursunuz, amcanız garantiyle uğraşıcağını sanmıyorum çünkü orada ki herkez çalışıyor.

Son düzenleme:
Tam olarak fiyat söyleyebilir misiniz o söylediğiniz ürünü beğendim ama fiyat olarak tam olarak bulamadım sitesiyle birlikte yardımcı olur musunuz ? @mohikans @MasterofTechnology

Asus Strix R9 380X-OC-4G-Gaming 4GB GDDR5 256Bit (90YV0901-M0NA00)

Verdiğim linkten satın alabilirsin birçok tanıdığım bu siteyi kullandı bir sorunla karşılaşmadı.
Benim aciliyetim olduğu için buradan satın almadım. Tanıdık vardı aynı gün elden teslim aldım 1000 liraya.
Asus aradaki fiyat farkını gerçekten hak ediyor bence. Bu sitede de o fiyat farkını en aza indirgemişler zaten. Piyasada burdan daha ucuza satan biyer bilmiyorum araştırabilirsin.
Yorumunu geç gördüm kusura bakma.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı