800-1000 TL fare önerisi

Bütçe
800-1000

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, bugün konu açmıştım fakat 200-300 TL idi o zaman bütçe arkadaşım bütçe arttırmış ve 800-1000 TL arası bir fare arıyor. Tutuş stilini bilmiyorum ama G102 tarzı bir fare boyutu iyi olur. Öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu fiyat bandın da çok mouse bilmiyorum fakat bu iyi bir model diye biliyorum. İyice araştırmak lazım.
lucitik

Buna niye kızgın attınız yahu. Kaç tane fare aldım. Hepsi elimi ağrıtıyor uzun kullanımda. Sadece bu ağrıtmıyor. Aynısının sıfırını da aldım 2. olarak duruyor yedekte.
Zaman ilerliyor hocam her ürün eskiyor alınmaz artık bu model.

Tavsiyem Zowie Mouse'lara bakabilirsiniz. Çoğunlukla fiyatları 900-1100 TL arasında. Çoğu esporcu onlardan kullanıyor. Bozulma gibi şeyleri çok olmuyor. Skatezleri değiştirebiliyorsunuz ve kablosu aşınırsa kablosunu tamir eden yerler var internette.

Tavsiyem Zowie Mouse'lara bakabilirsiniz. Çoğunlukla fiyatları 900-1100 TL arasında. Çoğu esporcu onlardan kullanıyor. Bozulma gibi şeyleri çok olmuyor. Skatezleri değiştirebiliyorsunuz ve kablosu aşınırsa kablosunu tamir eden yerler var internette.
Hangi modeli daha iyi olur?

Hangi modeli daha iyi olur?

Çoğu oyuncular EC2, FK1, EC3 serisi kullanıyor. EC2 serisi bildiğim kadarıyla normalden biraz küçük bir fare diğerlerine göre.
Bu arada ProSettings sitesine göre en çok esporcuların kullandığı mouse EC2'ymiş.
Best Mouse for CS:GO

Zaman ilerliyor hocam her ürün eskiyor alınmaz artık bu model.
Attığınız 2 üründe alınmaz. Rezalet kablo, ptfe olmayan skatezler.
Çoğu oyuncular EC2, FK1, EC3 serisi kullanıyor. EC2 serisi bildiğim kadarıyla normalden biraz küçük bir fare diğerlerine göre.
Bu arada ProSettings sitesine göre en çok esporcuların kullandığı mouse EC2'ymiş.
Best Mouse for CS:GO
E-Sporculara bakılarak fare alınmaz. Onlar kullanıyor diye bizde kullanmak zorunda değiliz. Zowie şuanda eskidi, ürünleri alınmaz.

@FarukS G102 tarzı bir fare istemişsiniz. Fury Z bakılabilir. Rampage deyip geçmeyin iyice araştırın. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. Bir şans verin derim.

Geri
Yukarı