800-1000TL bandında klavye önerisi

Kreatorgod

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba arkadaşlar. Bayağıdır araştırıyorum ve halen bir türlü karar veremedim. Çınlama sesi olmayan, red ya da brown Switch bir klavye arayışındayım. Sizlerin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu fiyat aralığında olursa iyi olur. Biraz daha üstüne çıkabilirim fiyatın. 100-200TL civarı. Geçenlerde G512 aldım fakat fena bir çınlama sesi mevcuttu. Metal gövdeden dolayı mı bilmiyorum. Direkt iade ettim. Böyle sıkıntılarla uğraşmamak adına sizlerden de tavsiye bekliyorum.

Hyperx Alloy Origins Core öneririm:

Fullsize isterseniz:

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Çınlama sesi yok. Şöyle küçük bir sıkıntısı var RGB'si açıkken kulağınızı dibine götürdüğünüzde az bir tiz ses geliyor.(çok yaklaşmanız lazım)

Güncel olarak Asus Strix Tactic Pro kullanmaktayım. Keyifli klavye fakat bazı tuşlar çift basmaya başladı. Space,w,4,5 tuşları gibi. 2017'den beri sürekli kullanıyorum. Almışken bu kalitede güzel ve çınlama sesi olmayan klavye tercih etmek istiyorum.
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Çınlama sesi yok. Şöyle küçük bir sıkıntısı var RGB'si açıkken kulağınızı dibine götürdüğünüzde az bir tiz ses geliyor.(çok yaklaşmanız lazım)

Yeni konular

Geri
Yukarı