800-1300 ₺ oyuncu koltuğu tavsiyesi

AerobicTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;
Aklımda bu dört model var ama sizlerin deneyimlerini ve tavsiye edebileceğiniz başka koltuklara da bakmak istiyorum. Boyum 1.80 70 kiloyum.

Koltuk seçimi oldukça sıkıntılı bir mesela. Mutlaka gidip oturarak denemek en iyisi eğer mümkünse öyle yapmaya çalışın derim.

Sancak bana eski model gibi geliyor. Yani Sancak yerine 15'li almak sanki daha mantıklı gibi. Fiyatları da aynı. Ayrıca 15'li daha şık görünüyor. Detaya inince ne gibi farkları var bilemiyorum tabi.

Açıkçası Xdrive dışındakiler çok çakma gibi duruyor.

Uzun süre oturulacak ise yazın terletme durumları var. İkea Markus veya Jarvfjallet'i de gidip denemek iyi olabilir. Eğer terletme konusunda endişe ediyorsanız.

Çok fazla marka bu alanda ürün üretmeye başladı. Hangisi uzun dönemde sağlam ve kişiye daha uygun konforlu olacağını seçmek hiç kolay olmayabilir.

Ayrıca sorun çıkması halinde müşteri memnuniyeti konusunda hangisinin daha iyi olduğu da önemli bir mevzu.

Ben de araştırıyorum ama henüz deneme imkanım olmadı.

Koltuk seçimi oldukça sıkıntılı bir mesela. Mutlaka gidip oturarak denemek en iyisi eğer mümkünse öyle yapmaya çalışın derim.

Sancak bana eski model gibi geliyor. Yani Sancak yerine 15'li almak sanki daha mantıklı gibi. Fiyatları da aynı. Ayrıca 15'li daha şık görünüyor. Detaya inince ne gibi farkları var bilemiyorum tabi.

Açıkçası Xdrive dışındakiler çok çakma gibi duruyor.

Uzun süre oturulacak ise yazın terletme durumları var. İkea Markus veya Jarvfjallet'i de gidip denemek iyi olabilir. Eğer terletme konusunda endişe ediyorsanız.

Çok fazla marka bu alanda ürün üretmeye başladı. Hangisi uzun dönemde sağlam ve kişiye daha uygun konforlu olacağını seçmek hiç kolay olmayabilir.

Ayrıca sorun çıkması halinde müşteri memnuniyeti konusunda hangisinin daha iyi olduğu da önemli bir mevzu.

Ben de araştırıyorum ama henüz deneme imkanım olmadı.
Evet yukarıda paylaştığım çok bilinmeyen bir marka daha var ama o marka zaten sandalye ve koltuk üreticisiymiş.
15'li kullanıyorum ve memnunum. Sancak alacaktım fakat sancağın bel desteği yukarı çıkarılmadığı için 15'li olanı tercih ettim.

Hocam 15 li deki mekanizmadan farklı.
XFly la 15li arasındaki fark ne fiyat olarak 15'li seçsem pişman olur muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı