800-850TL Ekran kartı önerisi ? GTX 960 ?

Arkad
Çok kafam karıştı. Kararsız kaldım :kararsız:
Sanırım gtx 960a gidicem arkadaşlar. Çok üst seviye bişey aramıyorum zaten. 4-5 fps çok fark yaratmaz benim için. İçim rahat etsin en azından :)
Herkese çok teşekkür ederim sağolun ilginiz için (y)
Uzun ve sürekli kullanım istiyorsan Nvidia alacaksın. Kime sorarsan sor 4-5 fps için AMD almaya ne gerek var.

GTX 960 daha güncel bir ekran kartı alıcağınız 2-3 fps için güncellikten mahrum kalmayın, AMD'ye ise kızıyorum aynı GPU'yu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar.

Ne oldu söyleyiyim;
Bir ara delileri gibi G3258 ile sistemler toplanıyor O.C. ile İ5 işlemci ayarına geliyor denildi sonra da çift çekirdek olduğundan ve oyun üreticileri bizi pahalıya ve iyiye yönledirmek için çift çekirdek desteğini kesti bu sebeple bir oyun açabilmek için bile patch ve benzeri şeylerle uğraşıldı ve fifa gibi oyunlarda takılmalar gibi sıkıntılar oldu bilgisayarın gücü kat ve kat iyi olsada...
Bu sebeple R9 380 şimdi peynir ekmek gibi gidiyor sonu nereye varacak merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı