800-900 TL Kablosuz mouse önerisi

Bütçe
800 900

Talha69

Centipat
Daha fazla  
Kablosuz mouse almayı düşünüyorum. 800 900'a kadar bütçe ayırabilirim. Oyun ve proje çizimleri için kullanacağım çok profesyonel mouse gerek yok. 4000 DPI bana yeter.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07CGNP3RH?tag=akakceprime-21&th=1

Biraz araştırma yaptım şu 2 mouse arasında kaldım. Kullanan veya bilen birisi hangisini tavsiye edebilir ya da başka bir öneriniz varsa yardımcı olur musunuz?

G305 alınmaz. M800DB alınabilir fakat bütçe M600S'e yetiyorken onu almak daha mantıklı.

Eğer fazla para vermek istemiyorsanız M800DB de alınabilir. Elinizin boyutu ve tutuş şekliniz nedir?

G305 alınmaz. M800dB alınabilir fakat bütçe M600S'e yetiyorken onu almak daha mantıklı.

Eğer fazla para vermek istemiyorsanız M800dB de alınabilir. Elinizin boyutu ve tutuş şekliniz ned

19-9 palm grip şeklinde tutuyorum. Önerdiğin fareyle M800 arasında ciddi kalite ve ömür farkı var mı farka değer mi? Önerdiğin farede şarj ediliyor sanırsam pili nasıl gıdıyor. M800 50 saat civarıymıs arastırdıgım kadarıyla

19-9 palm grip şeklinde tutuyorum. Önerdiğin fareyle M800 arasında ciddi kalite ve ömür farkı var mı farka değer mi? Önerdiğin farede şarj ediliyor sanırsam pili nasıl gıdıyor. M800 50 saat civarıymıs arastırdıgım kadarıyla
Şarjı 70 saat gidiyor ve pilli bir mouse değil. Sensörü daha iyi ama çok da bir fark yok. M800DB'nin skatezleri ileride değişim gerektirebilir. Gerçi çizim yapan biri için ne kadar önemli bilemiyorum. Ne sıklıkla oyun oynuyorsunuz ve ne türde oynuyorsunuz ona da bağlı. Elinizin uyacağını düşünüyorum ikisine de. Belki M600S biraz küçük kalabilir.

Şarjı 70 saat gidiyor ve pilli bir mouse değil. Sensörü daha iyi ama çok da bir fark yok. M800DB'nin skatezleri ileride değişim gerektirebilir. Gerçi çizim yapan biri için ne kadar önemli bilemiyorum. Ne sıklıkla oyun oynuyorsunuz ve ne türde oynuyorsunuz ona da bağlı. Elinizin uyacağını düşünüyorum ikisine de. Belki M600S biraz küçük kalabilir.

Valorant CS BF CD tarzı FPS oyunları oynuyorum. Elimde zaten Monster Pusat V11 var ama kablolu olması beni yormaya başladı. O yuzden kablosuz mouse gecmeyı dusunuyorum.

Valorant CS BF CD tarzı FPS oyunları oynuyorum. Elimde zaten Monster Pusat V11 var ama kablolu olması beni yormaya başladı. O yuzden kablosuz mouse gecmeyı dusunuyorum.
İki mouse arasında çok bir fark yok. Aradaki farkı vermeye değer mi size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı