800-900 TL mekanik klavye ve fare önerisi

Bütçe
800 900

ibrahim Nalbant

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Mouse ve klavyemi bozduğum için değiştirmek istiyorum. Toplam bütçem 800 TL civarı. Klavye olarak HP encoder önerildiğini gördüm ama onu alırsam mouse için bütçem az kalacak, yine de değer mi. Bütçe dostu olarak 500 TL'ye Gamepower Calypso dikkatimi çekti. Gamepower sorunlu marka olsa da bunun yorumları daha iyi gibi geldi diğer Gamepower'lara göre. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam altı üstü bir klavyedir diyeceğim ama 500 TL günümüzde az para değil. Ama çok fazla da kasmayın. Gamepower Calypso alıp geçin bir problem olacağını düşünmem. Espor'cu değilseniz tabii.

Buradan fareyi tutuş şeklinizi ve elinizin boyutunu söyleyin.
Önerilerim:

Garanti önemli değilse bu daha iyi:
Satan firmanın yani connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum, alıp almamak size kalmış bir şey. Sorumluluk size ait.

Mouse olarak tutuş şeklini ve el ölçünü öğrenmem gerek.

Klavye olarak K568 red Switch modeline bakılabilir.

Teşekkür ederim. Mouse için ayrıca konu açacağım zaten. Bu Redragon'un Gamepower'dan artısı neler, Calypso'nun numpadinin olması işime geliyor. Mouse için ayrıca konu açacağım zaten. DeathAdder Elite farem vardı ama kendi salaklığımdan mahvertim fareyi. 18, 5‘a 8,5 falan olması lazım. Razer'ın mini mouselarından emin değilim o yüzden olur mu? Ama seçeneklerim de çok yok gibi Gamepower ve Logitech G102 harici.

Teşekkür ederim. Mouse için ayrıca konu açacağım zaten. Bu Redragon'un Gamepower'dan artısı neler, Calypso'nun numpadinin olması işime geliyor. Mouse için ayrıca konu açacağım zaten. DeathAdder Elite farem vardı ama kendi salaklığımdan mahvertim fareyi. 18, 5‘a 8,5 falan olması lazım. Razer'ın mini mouselarından emin değilim o yüzden olur mu? Ama seçeneklerim de çok yok gibi Gamepower ve Logitech G102 harici.
DeathAdder Elite eline tam uyuyorsa DeathAdder V2 alabilirsin. Elite'in yeni versiyonu, tasarımı da aynı. 400 TL civarlarında geziniyor.

Numpad istiyorsan Calypso Red bakabilirsin.

Buradan fareyi tutuş şeklinizi ve elinizin boyutunu söyleyin.
Önerilerim:

Garanti önemli değilse bu daha iyi:
Satan firmanın yani connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum, alıp almamak size kalmış bir şey. Sorumluluk size ait.

18, 5-8, 5 falan olması lazım. Pençe şeklinde tutuyorum ama mini mouselardan emin olamadım. 3 senelik DeathAdder Elite kullanıcısıydım o dış görünüşte Gamepower tarzı marka almak mı mantıklı yoksa Viper Mini gibi Razer'ın farklı ama daha küçük modelini mi emin olamadım.

@BerkayZ87 rahatsız ediyorum tekrardan ama sormayı unuttum. Switch farkı ne kadar etkili olur. HP encoderda Cherry Switch varmış 100 200 TL fazla vermeye değer mi? Bir de red ve Blue Switch'in ses harici farkı ne, oyun vb için red daha iyi diyenlere rastladım ama neden?

18, 5-8, 5 falan olması lazım. Pençe şeklinde tutuyorum ama mini mouselardan emin olamadım. 3 senelik DeathAdder Elite kullanıcısıydım o dış görünüşte Gamepower tarzı marka almak mı mantıklı yoksa Viper Mini gibi Razer'ın farklı ama daha küçük modelini mi emin olamadım.

@BerkayZ87 rahatsız ediyorum tekrardan ama sormayı unuttum. Switch farkı ne kadar etkili olur. HP encoderda Cherry Switch varmış 100 200 TL fazla vermeye değer mi? Bir de red ve Blue Switch'in ses harici farkı ne, oyun vb için red daha iyi diyenlere rastladım ama neden?

Viper Mini claw için güzel mouse tavsiye ederim, DeathAdder Elite kullanıyorsanız bence değiştirmeye gerek yok eğer mouse çalışıyorsa. Gamepower'dan da hiçbir şey alınmaz tamamen çöp bir marka.

Viper Mini claw için güzel mouse tavsiye ederim, DeathAdder Elite kullanıyorsanız bence değiştirmeye gerek yok eğer mouse çalışıyorsa. Gamepower'dan da hiçbir şey alınmaz tamamen çöp bir marka.

Ya altındaki jelatini çıkardım sonra yapışkanı gitsin diye kolonyalı mendille silerken altı pürüzlendi iyi kaymıyor artık. Az sövmedim kendime. Önerdiğiniz Redragon'un artısı ne peki Gamepower Calypso'dan?

Yeni konular

Geri
Yukarı