800-900 TL monitör önerisi

Bu monitörde FreeSync görmedim, ancak Adaptive-Sync yazısını gördüm, bu yazı Philips kendi ayrı bir teknolojisi mi?
Adaptive Sync, hem Freesync hem de G-Sync açmaya destek verir. Eskiden G-Sync açmak için destek vermiyordu ama sonradan bu destek geldi.

Freesync monitörde G-Sync açabilme sebebimiz.

Yani aynı zamanda Freesync de olmuş oluyor.
Aynı zamanda derken yanlış bir tabir oldu, pardon.

Ama o modelde Freesync var.

@SkyRose Çok teşekkürler aklımda ki soruları giderdiniz ve ne yapabileceğimi daha iyi öğrendim. Fiyat olarak da fena özellikler de sunmuyor değil. Listeme ekledim, başka öneriler de olur diye bekleyeceğim.
Philips 272E1CA/01 27" 75Hz 4ms VA Gaming Monitör alınmıştır.

Son düzenleme:
@SkyRose Çok teşekkürler aklımda ki soruları giderdiniz ve ne yapabileceğimi daha iyi öğrendim. Fiyat olarak da fena özellikler de sunmuyor değil. Listeme ekledim, başka öneriler de olur diye bekleyeceğim.
Philips 272E1CA/01 27" 75Hz 4ms VA Gaming Monitör alınmıştır.

Bütçe kısıtlı olduğu için 1K üzeri monitöre para veremem. ...
Dediğin monitör nasıl 1k altı kampanya falan mı buldun? Kaça nereden aldın?

Dediğin monitör nasıl 1k altı kampanya falan mı buldun? Kaça nereden aldın?
Ekran küçük gördüm teknoloji mağazaların da ben de 27 inç almak isterken bütçeyi zorladım. 1300TL mi ne geldi bana. Yukarıda ki arkadaşta Philips'in bu modelini, DP olduğunu söyleyince ve 4ms de hikaye, strateji oyunlara yeteceğini öğrendim. Belki yüksek FPS de 75Hz az gelecek, ancak bu sefer de 350-400TL de arttırmak gerekli pahalıya patlıyor, bir de ekranı küçülüyor fiyat arttırınca. Ultra yeni oyunlar da 1660S ekran kartına bu Hz'de yeterli olacaktır. James Donkey ve GamePower gibi marka almak yerine bu fiyatlar da, Hz düşük olsun marka olsun daha iyi. Kavisli görünüm de oyun havasını arttırıyor, bilgisayarın RGB ışıklarına ayrı bir oyun görüntü havası katacaktır.

IPS'de ışık sızması, bulutlanma olayları rastlanmaması için ve arada film de izlemek için de VA panel tercih ettim. Sonuçta ekrana bir kişi bakacak yandan bakma önemli değil. Daha yüksek bir kontrast değeri ile daha iyi görüntü elde edeceğimi düşünüyorum. Karanlık sahneler daha siyah olacak bu VA panelde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı