800 lira güç kaynaklı kasa önerisi

Bütçe
800

selimtrn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Güç kaynaklı kasa önerisi lazım. Belli bir bütçem yok, aklımda yatan uygun fiyatlı bir kasa önerisi iyi olur diye düşündüm. İstediğim özellikler aşağı yukarı linkteki gibi.
Sistemim:
İşlemcim i5-8400.
Ekran kartım MSI GTX 1660 Gaming X.
Ana kartım H310M PRO-vd.
Ve 2 adet 2666 MHz RAM'im bulunuyor.
Arkadaşlarım bu kasayı önerdi, kendileri kullanıyorlarmış Frisby Venom FC-9270G 650W 80+ Temperli (Dual-Ring RGB Fan - AURA Sync) ATX Gaming Kasa incehesap.com
Bütçemde aşağı yukarı linkteki gibi ama bütçem oynayabilir.

C4 olarak kullanmak istiyorsan o kasayı alabilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Güç kaynaklı kasa önerisi lazım. Belli bir bütçem yok, aklımda yatan uygun fiyatlı bir kasa önerisi iyi olur diye düşündüm. İstediğim özellikler aşağı yukarı linkteki gibi.
Sistemim:
İşlemcim i5-8400.
Ana kartım H310M PRO-vd.
Ve 2 adet 2666 MHz RAM'im bulunuyor.
Arkadaşlarım bu kasayı önerdi, kendileri kullanıyorlarmış Frisby Venom FC-9270G 650W 80+ Temperli (Dual-Ring RGB Fan - AURA Sync) ATX Gaming Kasa incehesap.com
Bütçemde aşağı yukarı linkteki gibi ama bütçem oynayabilir.
O arkadaşla bütün ilişkilerinizi bitirin.

C4 olarak kullanmak istiyorsan o kasayı alabilirsin.

Hocam daha önce N5 kasasına bakmıştım ama temperli cam değildi istediğim özellikler kısmına eklemeyi unutmuşum temperli cam olursa sevinirim.

Merhabalar, öncelikle sistem özelliklerim.
İşlemcim i5-8400.
Ana kartım H310M PRO-VD.
RAM olarak Crucial 8GB (1x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz CL16 PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu RAM'den 2 adet bulunmakta.
Depolama olarak bir HDD bir de SATA SSD bulunmakta.
900 lira bütçe ile güç kaynaklı kasa almam gerekiyor. Benim de aklımda Delta RGB var fakat daha iyisi var mıdır diye buraya başvurayım dedim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Hocam kasa olarak başka ne önerebilirsiniz?

Arkadaşlar başlıkta olduğu gibi 800 liraya güç kaynaklı kasa önerisi.
Düşüdüğüm kasa linkteki kasa Zalman N5 MF 600W 4xRGB LED Fan USB 3.0 Siyah ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com fakat aklımda soru bir soru var güç kaynağı Zalman olmasına rağmen Frisby kasaya bile +80 Plus yazarlarken bu ürüne niye yazmadılar, bu ürünün 80 Plus serfitikası var mı?
Sistemim;
İşlemcim i5-8400.
Ana kartım H310M PRO-VD.
RAM olarak Crucial 8GB (1x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz CL16 PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu RAM'den 2 adet bulunmakta.
Depolama olarak bir HDD bir de SATA SSD bulunmakta.

Güç kaynaklı güzel kasa sayısı az. Ayrı ayrı alamaz mısın?
Zalman N5 MF 600W olanda ZM600-LXII var, 80+ sertifikası yok. Ayrıca iyi bir model de değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı