800 Liraya kadar kasa önerisi

Kasadan kasaya göre değişir tabii bu havalandırma mevzuları. Yan bölümlerinden ufak aralıkları var bir çoğunun yeterli havayı alıyordur diye tahmin ediyorum. Corsair Carbide 400C'yi biliyorum havalandırması iyidir ama diğerleri konusunda seni tatmin edebilecek bilgiye sahip değilim.
Carbide ile benim emektar 460X'in tasarımı aynı. Ön kısımdan kesinlikle fazlasıyla rahat hava çekiyor, bence en alınabilir ve şık kasalardan biri tavsiye ederim.

rampage frisby everest gibi markaların malzeme kalitesiyle coolermaster thermaltake asus corsair gibi markaların arasında malzeme kalitesi farkı bu markaların hicbiri sorun çıkarmaz kullanırsın fakat ama biri teneke gibi kasa üretmiş digeri tank gibi ama hepside iş görür kullanıcıyı üzmez
bende biliyorum hocam bir corsair falan çok daha kaliteli fakat boş kasa sonuçta içine takacağın fanlarıda başka fan taktınmı kafan rahat olur diğer markaların bu genişlikte camlı kasaları 700 liradan başlıyor en az ve boyutları portakal kasası kadar malesef bu kasanın içinde gelen 2 adet 200MM fan var ki soğutması da çok iyi bence .

bende biliyorum hocam bir corsair falan çok daha kaliteli fakat boş kasa sonuçta içine takacağın fanlarıda başka fan taktınmı kafan rahat olur diğer markaların bu genişlikte camlı kasaları 700 liradan başlıyor en az ve boyutları portakal kasası kadar malesef bu kasanın içinde gelen 2 adet 200MM fan var ki soğutması da çok iyi bence .
Hocam ben kasaya pek fazla önemli bileşen olarka bakmadığım için dandk bir marka almıştım, şu zamana kadar içindeki parçalara boş yere işkence etmişim resmen. Fan takviyesi yapmayana kadar ekran kartım 80 dereceden aşağı inmezdi şimdi 70 lerde dolanıyor. E fazla fan demek fazla ses demek. Onu geçtim kasanın malzeme kalitesi ses yalıtımından sıcaklık iletimine kadar her şeyi etkiliyor bence. O yüzden sağlam bir şey alıp kafamın rahat olmasını istiyorum.
Şaka gibi yav. HepsiBurada'dan alsam indirim kuponum boş yere gitmiş olacaktı. Umarım kasanın hava akışı iyidir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190319-085127_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20190319-085127_Amazon Shopping.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı