Çözüldü 800 Mbps internette indirme hızı düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Koa1a

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, download hızım 750-800 fakat Steam'de oyun indirmeye çalıştığım zaman 8-10 ile indiriyor. Servis sağlayıcımla görüştüm onlarda bir sıkıntı gözükmediğini söylediler anlamadım ne yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gabe abimiz Steam'den kazandığı paralarla yemek yemek yerine serverlara yatırım yapması gerek galiba

Modem sorunu olmadığı ortaya çıktı ve orada rahatlama olmuştur artık 😁

Evet hocam kaç gündür aklımı karıştırıyordu bu sorun sizin sayenizde çözdüm yardım ettiğiniz için teşekkürler.

Hocam bu arada sizin internetiniz için servis sağlayıcıların sitelerine girip altyapı için başvuru yapabilirsiniz ne kadar çok başvuru gelirse o kadar dikkate alırlar haberiniz olsun büyük eziyet çekiyosunuz hocam

Hocam bu arada sizin internetiniz için servis sağlayıcıların sitelerine girip altyapı için başvuru yapabilirsiniz ne kadar çok başvuru gelirse o kadar dikkate alırlar haberiniz olsun büyük eziyet çekiyosunuz hocam

Kenar mahallelere yani müstakil evlerin olduğu yere kimse getirmez hocam. Eski mahallede 450 imza toplandı ama hiçbir firma altyapı için kılını kıpırdatmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı