800 TL - 1000 TL arası kablolu oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
800-1000 lira

Cheshyre

Hectopat
Yer
Ankara.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE B450M S2H | RYZEN 5 5600 | ASUS DUAL RX 6600 | T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) 3200MHz CL16 | XPG Core Reactor 750W 80+ Gold
Merhaba bütçem 800 - 1000 lira arasıdır aradığım özellikler arasında mikrofonun iyi olması lazım Discord kullanırken ve oyun içi mikrofon bastığımda (cızırtı, donma vb.) Olsun istemiyorum onun dışında kulaklığı çoğunlukla oyun oynamak için kullanacağım için ses kasmam önemli ses kasabileceğim bir kulaklık olmalı önerilerinizi bekliyorum.

Not: Sistemimde ses kartı bulunmamaktadır.

Bütçe: 800 - 1000 lira arası.

Bütçeni 200 TL aşarsan BlackShark V2 var.
Aşamazsan Logitech G PRO 2nd Gen kulaklık satıyorum, ilanıma bakabilirsin.

Bunu kesinlikle öneririm ama 700 tlye v2x modelini alabilirsin fiziksel ses kartıyla arasında hissedeceğin çok ekstrem farklar yok.

Bütçeni 200 TL aşarsan blackshark V2 var.
Aşamazsan Logitech G PRO 2nd gen kulaklık satıyorum, ilanıma bakabilirsin.

Hocam 0 kulaklık almak istiyorum o yüzden ikinci el önermeyelim bu arada bir link atacağım sizin attığınız kulaklığın aynısı olması lazım ve 848 TL atacağım linkte.

Hocam V2 X imiş benimki pardon aralarındaki fark nedir peki?
Bunu kesinlikle öneririm ama 700 tlye v2x modelini alabilirsin fiziksel ses kartıyla arasında hissedeceğin çok ekstrem farklar yok.

Bunu kesinlikle öneririm ama 700 TL'ye v2X modelini alabilirsin fiziksel ses kartıyla arasında hissedeceğin çok ekstrem farklar yok.

700 TL olanın linkini atar mısınız en ucuz 848 TL olanı buldum.

Bu kulaklıklarda tek değişen ses kartı değil. Yazılım desteği, sökülebilir mikrofon ve biraz daha sağlam ayarlanabilir boy çubuğu olması gibi artıları var. Ayrıca USB ses kartlı olmasından ötürü anakart ses yongasına muhtaç kalmaz. Kötü ses yongalı anakart kullanan kişiler için nimet.

Hocam 0 kulaklık almak istiyorum o yüzden ikinci el önermeyelim bu arada bir link atacağım sizin attığınız kulaklığın aynısı olması lazım ve 848 TL atacağım linkte.

Hocam V2 X imiş benimki pardon aralarındaki fark nedir peki?

700 TL olanın linkini atar mısınız en ucuz 848 TL olanı buldum.
Maalesef o da zamlar ve stok sorunlarından nasibini almış bir iki ay önce 490 tlye almıştım şu an 850 nin altında yok üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı