800 TL 75 Hz Monitör Önerisi

Om3rDoruk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bütçem 800-850 TL. 23 veya 24 inç monitör almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında 2 monitör buldum ancak TN panel. Mecbur kalırsam almayı düşünüyorum beni yarı yolda bırakır mı acaba? BenQ olan model daha ucuz ama FreeSync teknolojisi yok. AOC modelinde FreeSync var ama 100 TL fiyat farkı var. Aslında kullanacağım ekran kartı RTX 2060. Ama yine de FreeSync olsun istedim. Yarın bir gün satarsam veya AMD ekran kartına geçersem işime yarar diye düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda bende müzdaribim. Aynı şekilde bende arıyorum. Ama bir türlü karar veremiyorum. Ozellikler TN panel mi VA panel mi hangisi hangisi derken içinde kayboluyom.

Bu ürünü tavsiye ederim, kullandım ve memmun kaldım.
Captcha Verification
Bu güzelde tepkime süresi olsun ms olsun fps oyunlarda bir nebze kayıp olabilir belki. Bende daha çok fps oynadığım için 1ms 75 hertz arıyorum
Valla ben kayboldum çıkış yolu arıyorum. :D Ama TN panel alacağım galiba. Ama 2 monitör arasında kaldım yine.
Benimde aklımda şuan senin gosterdigin aocnin modeli var temmuz gibi alacam olmazsa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı