800 TL 75 Hz Monitör Önerisi

IPS panellerin kullanım amacı kesinlikle oyun değildir. TN panel 1ms tepki sürelerinde 60+ hz hızda monitörleri daha ucuz fiyata alabiliyorken bir de curved bu monitörü almak çok saçma. Curved olması hiçbir oyuncunun tercih etmeyeceği gereksiz ve görüntüyü bozan, oyunlarda aim alırken kas hafızasının gelişimini engelleyen bir durum. Tüm e-spor oyuncuları gelişmiş TN panelleri kullanır. BenQ XL serisi monitörler şu anda kullanılan en dişli markadır, tüm turnuvalarda kullanılır. Ev ve ofis gibi standart günlük kullanımda yetecek bir monitör fakat bu paraya değmez.
Samsung monitörün yorum kısmında yazmışlar. ( Hepsiburada )

Çok fazla düşünmeyin, bu fiyat aralığında en iyi seçim bence. Bu ürünü tavsiye ederim, kullandım ve son derece memnun kaldım.
Captcha Verification
Bunu yazmaya gelmiştim, gidiyorum.

4ms'ye takılanlar olacaktır. 1ms elde etmek için vaz geçtikleri renk ve canlılık o kadar fazla ki, bu ekranı görünce "4ms hiç dert" değil dedirtiyor.

Valla beynim o kadar çok karıştı ki anlatamam sizlere. Arkadaşım bu samsung monitörün 396lı olanını kullanıyor her şeyi aynı sadece ayakları daire değil. Gayet güzel görüntü veriyor canlı canlı gördüm. Bende bunun yuvarlak daireli olanını alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı