800 TL altı kulaklık önerisi

Bütçe
850 tl alti gecmiyecek

xiaoMizahşör

Hectopat
Daha fazla  
800 TL civarlarinda, 850 TL gecmeyecek en iyi ses kalitesi olan ve kulagi agritmayan buyuk pedli kulaklık. Görünümü de iyi olsa güzel olur. Unutmayin, ses kaliltesi ve rahatlik. Cevaplarinizi bekliyorum. Benim bildiklerim Razer Kraken Tournament Edition, Razer Blackshark V2 X, HyperX Cloud 2, Corsair HS60 Pro.

800 TL civarlarinda 850 TL gecmeyecek en iyi ses kalitesi olan ve kulagi agritmayan buyuk pedli kulaklık görünümüde iyi olsa güzel olur unutmayin ses kaliltesi ve rahatlik cevaplarinizi bekliyorum acil benim bildiklerim Razer Kraken Tournament Edition, Razer blackshark V2 X, HyperX Cloud 2, Corsair HS60 Pro
illaki bu yazdiklarim modelinde söylemenize gerek yok daha iyileri varsa söylermisiniz 7.1
Mümkünse 50 TL arttırıp Blackshark V2 modelini öneririm. V2X değil.
birisi sey demisti ses yoncan kötü ise kulaklik performans i azalir dedi dogrumu ben zaten telefon icin alicam performansta dusme olmaz degil mi birde cloud 2 de kumada var V2 de varmi

O bahsettiğiniz stereo kulaklıklar için geçerli yani V2X mesela. V2 zaten ses kartlı bir kulaklık o yüzden anakartınıza bağlı değil. Telefon için alacaksanız Cloud 2'deki ses kartını veya V2'deki ses kartını kullanamazsınız. Ses kartlar bilgisayar için. Açıkçası telefon için bu kadar yüksek bütçelere gerek yok bana kalırsa. Telefon için stereo kulaklık almalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı