800 TL beyaz mekanik klavye önerisi

Dostum bunlar beyaz klavye değil.
Şart mı? Merdiven altı James Donkey'lerden iyi bence. Beyaz aydınlatmalı mı istiyorsun? Yoksa klavyenin kendisi mi beyaz olmalı?
TR'de başka bildiğin beyaz klavye varsa öner. Ayrıca konu içeriğini okuyup öyle öneri yaparsan sevinirim. Romer-G Switch Logitech yerine üstelik bu fiyata Cherry MX modeller bulunuyor. İyi sosyaller.
Şart mı? Merdiven altı James Donkey'lerden iyi bence. Beyaz aydınlatmalı mı istiyorsun? Yoksa klavyenin kendisi mi beyaz olmalı?

Klavyenin tamamının beyaz olmasını istiyorum. Bunu başlıkta bekirttim. Ayrıca zaten James Monkey yerine Romer-G almayı planlıyorum.
Gri klavye de olursa (tuşları siyah maalesef) Vigor GK50 Elite iyi olur.
Teşekkürler fakat beyaz istiyorum.

James Monkey değil markanın ismi James Donkey TR'de beyaz klavye satan bir o var yani ürünü en azından ithal edilen başka bildiğim yok ki bulamayacağınızı düşünüyorum. Yurt dışı tavsiyem dediğim gibi Royal Kludge klavye olarak kaliteli markadır RK61 gene tavsiyemdir.

James Monkey değil markanın ismi James Donkey TR'de beyaz klavye satan bir o var yani ürünü en azından ithal edilen başka bildiğim yok ki bulamayacağınızı düşünüyorum. Yurt dışı tavsiyem dediğim gibi Royal Kludge klavye olarak kaliteli markadır RK61 gene tavsiyemdir.
Evet orada yanlış yazmışım,pardon :) RK61 almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.

1606208226572.png

Ben bunu almıştım yaklaşık 450-500TL civarlarına gelmişti bana.

Razer'ın tek renkli bir modeli var bu şekilde ayrıca. Kendisi de beyaz, aydınlatması da sadece beyaz renk.

Dosya Ekleri

• 1606208171590.png
    1606208171590.png
    660,7 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı