800 TL bütçe için ekipman önerileri

@BerkayZ87 hocamın attığına bakabilirsin o daha iyi.
Toplam 818 TL.

Mouse:
Klavye:
Ürün görsellerinde İngilizce klavye gibi gözüküyor ancak İnce Hesap'ta Türkçe Q olarak belirtilmiş.
Eki Görüntüle 913178
Kulaklık:

Mousepad istersen de şunu önerebilirim masana sığıyorsa.
90x40 büyük gelirse 80x30 versiyonu da var.

Hangi ekipmana daha çok önem veriyorsun? Ona göre bütçeni yönlendir.
Başkan peki hali hazırda zaten ekipmanım var ama bayağı eskidi ve eski modeller philips marka. Kulaklığı iptal etsem ve senin önerdiğin razer marka farenin yanına
Razer Cynosa Lite Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
şunu kombin yapsam nasıl olur. Birazda uyumlu olsun istiyorum şık dursun :) Önerir misin bu klavyeyi ?

Başkan peki hali hazırda zaten ekipmanım var ama bayağı eskidi ve eski modeller philips marka. Kulaklığı iptal etsem ve senin önerdiğin razer marka farenin yanına
Razer Cynosa Lite Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
şunu kombin yapsam nasıl olur. Birazda uyumlu olsun istiyorum şık dursun :) Önerir misin bu klavyeyi ?
Kulaklığı aradan çıkarttım diyorsan mouse olarak şunlara bakabilirsin.

Attığın Cynosa Lite klavye güzeldir. Yalnız RGB seviyorsan cıvıl cıvıl parlamıyor o kadar.

Kulaklık aradan çıkıyorsa bu ikiliyi alabilirsiniz. 760₺ gibi bir fiyatı var.

Bütçeniz olduğunda kupon kardeşliği ile 17.53US $ 43% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress bu kulaklığı 200₺ gibi bir fiyata.
Alabilirsiniz. 3. veya 5. olanı seçmeniz gerek.

Yeşil rengi için Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim konuma bakabilirsiniz. Yeşil rengi Razer yeşiline yakın ama ışıkla rengi açılıyor.

Nasıl alacağınıza dair bilgilendirici konuyu E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! buraya bırakıyorum.

Cynosa Lite pek cıvıl cıvıl değil biraz sönük ışıkları var.

@BerkayZ87 Hocam. SteelS. Rival 3 fare sipariş verdim 298₺.

Steel series apex 3 membran klavye 550₺ indirimde alınabilecek bir klavyemi. Markayı biliyorum üründe güzel gibi. Fare ile uyumlu olsun istedim. Yoksa ilk attığınız 200 liralık klavyeden mi alsam acaba ? Siz ne tercih ederdiniz ? (Kulaklık ilerleyen aylarda stellseries alacağım şimdi acil bir ihtiyacım yok)

Yeni konular

Geri
Yukarı