800 TL bütçeli mekanik klavye önerisi

CvtOnr1905

Hectopat
Daha fazla  
SteelSeries Apex 5 almayı düşünüyorum ama bir türlü indirime girmiyor. Sizce beklemeli miyim yoksa farklı modellere göz atmalıyım?

Şiddetle bunu tavsiye ederim:
Alternatifler:

Apex 5 güzel klavye fakat o fiyata hybrid olmayan klavyeler var. HyperX Alloy Fps RGB 800TL civarlarında sanırım düşünebilirsiniz.

TKL olarak Alloy Origins Core da fena değil. Cherry mx rede kıyasla daha yumuşak hissiyatı var fakat cherry kalitesinde olduğunu sanmıyorum switchlerin.

Bilek desteği gerekli değil, boyutu çok önemli değil ama küçük klavyelerde yazı yazmak daha zor oluyor Switch Logitech'in switcleri olabilir ya da brown Switch düşünüyorum.
Brown switch istiyorsanız bunu öneririm:

Şiddetle bunu tavsiye ederim:
Alternatifler:
Öncelikle önerilerin için teşekkürler aralarından G413 dikkatimi çekti daha önce düşünüyordum zaten.
Apex 5 güzel klavye fakat o fiyata hybrid olmayan klavyeler var. HyperX alloy FPS RGB 800TL civarlarında sanırım düşünebilirsiniz.

TKL olarak alloy Origins Core'da fena değil. Cherry MX Red'e kıyasla daha yumuşak hissiyatı var fakat Cherry kalitesinde olduğunu sanmıyorum Switch'lerin.

Switch olarak romer g düşünüyorum ayrıca hybrid ve TKL kelimelerinin anlamlarını söylersen sevinirim.
Brown Switch istiyorsanız bunu öneririm:

Teşekkürler ama G413 bana daha mantıklı geldi.
G413 önerir misiniz peki?

Son düzenleme:
Öncelikle önerilerin için teşekkürler aralarından G413 dikkatimi çekti daha önce düşünüyordum zaten.

Switch olarak romer g düşünüyorum ayrıca hybrid ve TKL kelimelerinin anlamlarını söylersen sevinirim.

Teşekkürler ama G413 bana daha mantıklı geldi.
G413 önerir misiniz peki?
Romer G bayağı kötü benim düşüncemde, özellikle G413.

Alloy Origins Core'un indirime girmesini bekleyebilirsin, %60 ile sorunun yoksa Kemove Snowfox iyi bir seçimdir.

Bilek desteği gerekli değil, boyutu çok önemli değil ama küçük klavyelerde yazı yazmak daha zor oluyor Switch Logitech'in switcleri olabilir ya da brown Switch düşünüyorum.

Küçük klavyede tuşların boyutları küçülmüyor. TKL modellerde numpad yok sadece. %60-65 olanlarda ise ekstra olarak Fonksiyon tuşları ve yön tuşlarının bulunduğu nav cluster yok. Normal tuş boyutları aynı.

Romer g bayağı kötü benim düşüncemde, özellikle g413.

Alloy Origins Core'un indirime girmesini bekleyebilirsin, %60 ile sorunun yoksa kemove snowfox iyi bir seçimdir.

Romer g yi bir tanıdığınız falan mı kullandı yoksa bir şikayet mi duydunuz.
Küçük klavyede tuşların boyutları küçülmüyor. TKL modellerde numpad yok sadece. %60-65 olanlarda ise ekstra olarak fonksiyon tuşları ve yön tuşlarının bulunduğu nav cluster yok. Normal tuş boyutları aynı.

Teşekkürler TKL olarak alloy Origins Core düşünüyorum indirime girmezse G413 almak zorunda olucam.

Yeni konular

Geri
Yukarı