800 TL civarı kablosuz fare önerisi

Bütçe
800

SanalAzrail

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şu anda Logitech G102 mouse kullanmaktayım ve ölçüleri, tutuş türü tam bana göre, ancak farem bozulmak üzere.
Kendime kablosuz, kablo ile şarj olabilen, mümkünse önceki farem ile aynı/yakın ölçülerde bir mouse aramaktayım.
Kablosuz olursa dizüstü bilgisayarımda ve masaüstü bilgisayarımda kolayca geçiş yapabilirim diye düşündüm.
Bütçem 800 TL civarı.
Cevaplarınız için teşekkürler.

Kablo ile bağlantı seçeneği yok ama yakın bütçede güzel bir tercih. Zaten bir pil taktığınızda 3 günde yenilemeniz gerekmeyecek.

Bütçe artarsa arada 900TL'ye düşüyor:

İki mouse da G102'den büyük. Elinizin boyutu ve tutuş şeklinize göre uyup uymayacağını daha iyi anlayabiliriz. Büyük ihtimal palm tutuşta sıkıntı çekmezsiniz ama net bir şey çıksın ortaya.

Kablo ile bağlantı seçeneği yok ama yakın bütçede güzel bir tercih. Zaten bir pil taktığınızda 3 günde yenilemeniz gerekmeyecek.

Bütçe artarsa arada 900TL'ye düşüyor:

İki mouse da G102'den büyük. Elinizin boyutu ve tutuş şeklinize göre uyup uymayacağını daha iyi anlayabiliriz. Büyük ihtimal palm tutuşta sıkıntı çekmezsiniz ama net bir şey çıksın ortaya.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Kablo ile şarj olması benim için önemli bir etken. Bütçem artabilir.

Başka önerisi olan var mı? Hala mouse aramaktayım.

Merhaba arkadaşlar, şu anda Logitech G102 mouse kullanmaktayım ve ölçüleri, tutuş türü tam bana göre, ancak farem bozulmak üzere.
Kendime kablosuz, kablo ile şarj olabilen, mümkünse önceki farem ile aynı/yakın ölçülerde bir mouse aramaktayım.
Kablosuz olursa dizüstü bilgisayarımda ve masaüstü bilgisayarımda kolayca geçiş yapabilirim diye düşündüm.
Bütçem 800 TL civarı.
Cevaplarınız için teşekkürler.
Kablo ile şarj olmasına gerek yok, Kablosuz, hem wireless hem bluetooth üzerinden 2 cihaza bağlantı sağlayabileceğim Logitech G102 ile yakın boyutlarda mouse aramaktayım. Pilleri ayrı bir cihazla şarj edebiliyoruz anladığım kadarıyla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı