800 TL fare önerisi

Bütçe
800

UpgradeNeed

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Uzun süre kullanabileceğim, bana takılma vb. sıkıntılar yaşatmayacak bir ürün arıyorum. Aklımdaki ürünler aşağıdaki gibi. Tabi bildiğiniz daha iyi alternatifler varsa lütfen paylaşın. Şimdiden vakit ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

İyi akşamlar. Uzun süre kullanabileceğim, bana takılma vb. sıkıntılar yaşatmayacak bir ürün arıyorum. Aklımdaki ürünler aşağıdaki gibi. Tabi bildiğiniz daha iyi alternatifler varsa lütfen paylaşın. Şimdiden vakit ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

Hem asus hem de logitech'in kablosuz performansı gerçekten kabloludan farksız. El büyüklüğünüze ve tutuş şeklinize en uygunu hangisiyse alabilirsiniz hiçbiri üzmez bu farelerin.
Tamamen subjektif bir yorum ama ben olsam Pugio II alırdım. Değiştirilebilir switch ve ebatlarının palm tutuşa da uygun olması çok cazip özellikler.

Yerinizde olsaydım Asus ROG Gladius II Origin alırdım. Hem estetik açıdan, hem de ergonomik açıdan gayet rahat ve şık bir mouse. Ayriyeten cihazda PMW3360 sensör kullanılmış, Rival 700, MSI Clutch GM70 gibi farklı üst segment cihazlarda kullanılan iyi bir sensör. Tavsiyem Gladius II Origin'den yana. Wireless olursa daha iyi olur demişsiniz ama tabii ki kararı yine de siz vereceksiniz.

Bu model zaman zaman 700-800 TL bandına iniyor. Bekleyebilirim derseniz kesinlikle bu.

Ben beklemek istemiyorum derseniz de bunu alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı