800 TL fare önerisi

Bütçe
max 800
Hyper x haste, g304,g305, rampage fury z pwnage ultra custom öneririm.
Buradan elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi söyleyin.

Mobil uygulamadan ilk siparişe özel kod ile alırsanız 50tl indirim oluyor, kod: MERHABA50

Garanti sizin için sıkıntı değilse:

Connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum alıp almamak size kalmış bir şey, alırken sorumluluk size ait.

Hepsiburada.com sitesine yönlendiriliyorsunuz Kod: MERHABA50

Hocam Sinerji'den alınır mı?
Model o wireless önermem, sıkıntılı bir mouse. Attıklarıma bakınız.

HyperX haste, G304, G305, Rampage Fury Z pwnage Ultra Custom öneririm.
Buradan elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi söyleyin.

Mobil uygulamadan ilk siparişe özel kod ile alırsanız 50TL indirim oluyor, kod: Merhaba50.

Garanti sizin için sıkıntı değilse:

Connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum alıp almamak size kalmış bir şey, alırken sorumluluk size ait.

Hepsiburada.com sitesine yönlendiriliyorsunuz kod: Merhaba50.

Model o Wireless önermem, sıkıntılı bir mouse. Attıklarıma bakınız.

Model o Wireless neden önermezsiniz?

Sağ Click cak cuk ses çıkarıyor, mouse kendi kendini kapatıyor, yapı kalitesi iyi değil, sensörde tutarsızlık var vs.

Fury Z alacağım gibi görünüyor Rampage bir fareye o kadar para vermek mantıklı mıdır? (kalitesi hakkında bilgim olmadığından soruyorum)

Fury Z alacağım gibi görünüyor Rampage bir fareye o kadar para vermek mantıklı mıdır? (kalitesi hakkında bilgim olmadığından soruyorum)

O fareyi Rampage üretmiyor, pwnage symmetrical diye bir fare var onu yurt dışından alıp marka basıp satıyor. Ultra Custom Wireless Symm 1 Gen 2 Pwnage güzel markadır, normalde Rampage asla önermem ama bunu Rampage üretmiyor.

Rampage yazıyor diye içinizde kuşku olmasın.

Ürün İroncat tarafından üretiliyor. Avrupa'da Pwnage Symm Wireless, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. İroncat Symm yazın yine aynı fare çıkıyor. Bizzat kendim kullanıyorum ve öneriyorum:

Geri
Yukarı