800 TL Gaming kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 708
Bütçe
800-900

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Alınmaz. Hem eski hem de kullananlar 7.1 özelliğine demediğini bırakmıyor. Mikrofonu da kötü o fiyata göre. Bunun yerine indirim bekleyip veyahut indirim çeki bulup BlackShark V2 alabilirsiniz. En azından parasına değer. Şu sıralar ben de kulaklık bakıyorum, bu parayı buna vermezdim açıkçası.

Alınmaz. Hem eski hem de kullananlar 7.1 özelliğine demediğini bırakmıyor. Mikrofonu da kötü o fiyata göre. Bunun yerine indirim bekleyip veyahut indirim çeki bulup BlackShark V2 alabilirsiniz. En azından parasına değer. Şu sıralar ben de kulaklık bakıyorum, bu parayı buna vermezdim açıkçası.
Bir önceki konularda @hadwiger hocam önermişti aslında. Kötü mü cidden bu kadar?
@polat.cbk Cloud Alpha nasıl hocam?

Hocam kablosuz çok isterdim bütçem olsaydı, bu nasıldır sizce?
Bu daha iyi olur. Rampage Fury X'in orijinal hali.

Bu da alternatif olabilir mi?

@CBum Mpow Air 2 Wireless, yani bu modeli kullanıyorum. Ses kalitesi Wireless olarak gayet güzel. Mikrofon kalitesi fiyata göre muhteşem (Wireless ve Wired'da). Kablo ile bağladığımda sesin ayrı bir kalitesi var ve mükemmel. Üründen memnunum. 550 TL'ye almıştım, bir ay oldu. Tek sıkıntısı kulağımı biraz terletmesi olabilir, eee sonuçta kulak pedleri deri. Bu arada bu Fury X modelinin yenilenmiş ve orijinal hali. Bu modelde mikrofon çıkmıyor, bir önceki sürümde yani Fury X'te çıkıyordu ve sorun çıkarıyordu. Bu yüzden yenilediler ve mikrofon çıkarılamaz hale geldi. Fotoğrafta bırakayım, sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220118_175916.jpg
    IMG_20220118_175916.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı