800 TL Gaming kulaklık önerisi

EMRE213123

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gaming kulaklık almak istiyorum ilk defa konu açıyorum bu konuda bilgisi olanlar var ise yardımcı olursanız sevinirim. Şu kulaklıklar arasında kaldım. Sizinde varsa önerdiğiniz atarsanız sevinirim önceliğim sesin kaliteli olması ve ses kasmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de bütçe bu kadardı araştırmalar sonucu sanırım Sharkoon ER40 alacağım. Bir sitede 369 lira ama güvenilir mi ona bakıyorum. Araştırmalarda edindiğim sonuçlar da:
-HyperX Cloud 2: Artık eski ve ses kasmada iyi olsa da mikrofon iyi değil.
-Blackshark V2 X: Mikrofon dip sesi var bazı videolardaki testlerde de görünüyor.
-Rampage Drop Plus: Markadan dolayı ve sesi dışarı çok veriyor.
-Logitech Arxtis 1-3: Çok fazla kötüleniyor.
-Gamepower kulaklıkları ben sevmiyorum bir tanesini kullanmıştım memnun değildim.
-Logitech G433 G435 falan bunlar mağazada gidip gördüm ve kullanıcı deneyimleri de kötü.
-Cooler Master CH321 hakkında tam bir fikrim yok fakat diğerinin mikrofonu çok iyi dedikleri için ona sıcağım.
Bunlar kendi yorumum değil internette gördüklerim.
NOT:Sharkoon a da kötü diyenler sorun yaşayanlar var tabiki ama nedense bunda en az gibi geldi.

Benim de bütçe bu kadardı araştırmalar sonucu sanırım Sharkoon ER40 alacağım. Bir sitede 369 lira ama güvenilir mi ona bakıyorum. Araştırmalarda edindiğim sonuçlar da:
-HyperX Cloud 2: Artık eski ve ses kasmada iyi olsa da mikrofon iyi değil.
-Blackshark V2 X: Mikrofon dip sesi var bazı videolardaki testlerde de görünüyor.
-Rampage Drop Plus: Markadan dolayı ve sesi dışarı çok veriyor.
-Logitech Arxtis 1-3: Çok fazla kötüleniyor.
-Gamepower kulaklıkları ben sevmiyorum bir tanesini kullanmıştım memnun değildim.
-Logitech G433 G435 falan bunlar mağazada gidip gördüm ve kullanıcı deneyimleri de kötü.
-Cooler Master CH321 hakkında tam bir fikrim yok fakat diğerinin mikrofonu çok iyi dedikleri için ona sıcağım.
Bunlar kendi yorumum değil internette gördüklerim.
NOT: Sharkoon'a da kötü diyenler sorun yaşayanlar var tabii ki ama nedense bunda en az gibi geldi.

Arctis 1 ve 3'ün kötülenme sebebi nedir? İkisi de gayet iyi gözüküyor.

Arctis 1 ve 3'ün kötülenme sebebi nedir? İkisi de gayet iyi gözüküyor.
Hiç kullanma deneyimim olmadı. Dediğim gibi technopatta genelde kullanıcılar şikayetçi gibi özellikle mikrofonu çok daha ucuz kulaklıklar daha iyi ses iletiyor deniyor. Logitech ne kadar kötü olabilir inanın ben de bilmiyorum ama yorumlara bakınca vazgeçirdi beni.

Geri
Yukarı