800 TL ikinci el ekran kartı önerisi

Bütçe
800

Wolnac

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar benim şu an ekran kartı ihtiyacım var ve fiyatlardan dolayı 2. ele yöneldim. Bir adamlar GTX 750 Ti ile anlaşmıştım fakat daha sonra satmak istemediğini söyledi. Konya'da yaşadığım için pek bir ekran kartı bulamıyorum fakat yine de sorayım en fazla 800TL'ye ikinci el ekran kartı öneriniz var mıdır?

(Bu arada Sahibinden'deki GET olayını da kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar benim şu an ekran kartı ihtiyacım var ve fiyatlardan dolayı 2. ele yöneldim. Bir adamlar GTX 750 Ti ile anlaşmıştım fakat daha sonra satmak istemediğini söyledi. Konya'da yaşadığım için pek bir ekran kartı bulamıyorum fakat yine de sorayım en fazla 800TL'ye ikinci el ekran kartı öneriniz var mıdır?

(Bu arada Sahibinden'deki GET olayını da kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim.)

- ASUS GTX 650-E 2 GB GDDR5 TERTEMİZ EKRAN KARTI 6 TAKSİT - - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 921593405
1 GB 7850 POWER COLOR 256 BİT EKRAN KARTI HDMİ DVİ - Powercolor Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 907648326
Temiz Gtx 660ti 2 gb - GeForce Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 919773675
660 Ti hepsinden daha güçlüdür fiyatı düşürürseniz alın. Diğer kartlarda üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı