800 TL kablosuz mouse önerisi

Hocam İtopyada 1700 TL hala G pro x Superlight. 1590 buna vermek yerine 110 lira daha koyun imkanınız varsa direkt bu modeli alın. Şiddetle tavsiyemdir geçen ay aldım ben Hepsiburada indiriminden 1350 TL ye. 64 gram hafifliği var. Hissetmiyorsunuz bile mouse'u 😅

Tasarım anlamında g502 bana daha çok hitap ediyor hocam.

Eğer tasarıma takılıyorsanız G502 alın hocam. Ama tasarımdan daha büyük öncelikleriniz varsa Superlight 'ı tavsiye ederim. Karar sizin
Hocam çok takıntılı bir insanım. Tasarım hoşuma gitmezse her kullandığında aklıma takılır. Şöyle bir örnek vereyim az önce g502 videolarını izlerken daha mouseu almadan bile acaba gösterge ışığını pil durumunu göstermek için mi yoksa dpi göstermek için mi kullansam diye kafama taktım. Siz düşünün böyle bir insanım :)

Hocam çok takıntılı bir insanım. Tasarım hoşuma gitmezse her kullandığında aklıma takılır. Şöyle bir örnek vereyim az önce G502 videolarını izlerken daha fareyi almadan bile acaba gösterge ışığını pil durumunu göstermek için mi yoksa DPI göstermek için mi kullansam diye kafama taktım. Siz düşünün böyle bir insanım :)

Anladım hocam 😅 ben de sizin düzeyinizde olmasa da takıntılı bir insanım. G502 de güzel bir mouse ama biraz ağır. Superlightin basit bir tasarımı olmasının sebebi mouse üzerindeki fazlalık olabilecek her şeyi kaldırıp maksimum hafifliğe ulaşmaya çalışmaları. Ama sizi de anlıyorum tabii ki. G502 de karar kıldıysanız hayırlı olsun diyelim o zaman güzel günlerde kullanın. Logitech kalitesini her zaman hissettiriyor.

Anladım hocam 😅 ben de sizin düzeyinizde olmasa da takıntılı bir insanım. G502 de güzel bir mouse ama biraz ağır. Superlightin basit bir tasarımı olmasının sebebi mouse üzerindeki fazlalık olabilecek her şeyi kaldırıp maksimum hafifliğe ulaşmaya çalışmaları. Ama sizi de anlıyorum tabii ki. G502 de karar kıldıysanız hayırlı olsun diyelim o zaman güzel günlerde kullanın. Logitech kalitesini her zaman hissettiriyor.
Teşekkürler. Tavsiye için de sağolun bu arada.

Geri
Yukarı