800 TL kablosuz mouse önerisi

Tekerleği sadece yukarı aşağı kaydırma amaçlı kullanan birisiyim benim için sorun değil.
Hocam Msi baktınız mı? Bi şans verin derim. 1300 e çıktıysanız geçen ay keşke yakalayabilseydiniz Hepsiburada'da Logitech G pro x superlight modeli 1700 liradan 1350 liraya düşmüstü indirimde aldım ben. On numara mouse ama güncel fiyatı şuan 2500 lira Hepsiburada'da. Geçen gün bir arkadaş İtopya'da 1750 lira indirimde olduğunu söylemişti oralara çıkabiliyorsanız ona da bakabilirsiniz.

Hocam Msi baktınız mı? Bi şans verin derim. 1300 e çıktıysanız geçen ay keşke yakalayabilseydiniz Hepsiburada'da Logitech G pro x superlight modeli 1700 liradan 1350 liraya düşmüstü indirimde aldım ben. On numara mouse ama güncel fiyatı şuan 2500 lira Hepsiburada'da. Geçen gün bir arkadaş İtopya'da 1750 lira indirimde olduğunu söylemişti oralara çıkabiliyorsanız ona da bakabilirsiniz.
Sırayla videolarına bakıyorum şimdi g502 den sonra MSI olana bakacağım. O fiyatlara çıkamam dediğim gibi 700-800 den 1500 e çıktım zaten :) G502 yi alabilirsem mükemmel mouse...

Sırayla videolarına bakıyorum şimdi g502 den sonra MSI olana bakacağım. O fiyatlara çıkamam dediğim gibi 700-800 den 1500 e çıktım zaten :) G502 yi alabilirsem mükemmel mouse...
Hocam G502 Hero modelinden bahsediyorsanız o kablolu. Kablosuz olanı da var lakin o fiyata bulabilir misiniz bilemiyorum. Bir de g502 hero ile alakalı ek bilgi olarak şunu söyleyeyim çok ağır bir mouse g pro x superlight a geçince dedim ki önceden tır direksiyonu çeviriyormuşum sanki 😅

Hocam İtopyada 1700 TL hala G pro x Superlight. 1590 buna vermek yerine 110 lira daha koyun imkanınız varsa direkt bu modeli alın. Şiddetle tavsiyemdir geçen ay aldım ben Hepsiburada indiriminden 1350 TL ye. 64 gram hafifliği var. Hissetmiyorsunuz bile mouse'u 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı