800 TL Kasa önerisi

Hiç yönelmedim hocam o tarafa zaten :) Bu arada çok çok hoş duruyor gönderdiğiniz ürün ama dahili tek fan olması biraz ürküttü açıkçası. (Ekstra fan önerisi alabilirim.) Bu arada hazır bilenleri bulmuşken yukarıdaki düşünce dışında Corsair'in iCUE 4000X modeli hakkında ne dersiniz? Fan konusunda da Silverstone'a yönelmemin sebebi RGB'den ziyade CFM değerleri uçurumdu diğer öneri ile...
P360A DRGB modelinde 2 adet SK120 DRGB fan bulunuyor, 1 tane değil.

4000X güzel kasa ancak hava akışı yönünde biraz geride.

Peki, P360A ile Lancool II arasında bir tercih yapmam gerekse hangisini önerirsiniz?
Lancool II hangisi? Mesh olan mı düz model mi? Düz modeli kötü, Mesh modeli gayet iyi. Kendim de kullanıyorum, memnunum.

Mesh modelden bahsetmiştim, yorumlarınız, tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim bütçeyi biraz daha kasıp Lancool II Mesh'ten yana tercihimi kullanacağım sanırım... Tekrar çok teşekkürler.

Son bir soru :) İleride bu modelde fan değiştirme/takviye etmeme gerek olur mu?

Mesh modelden bahsetmiştim, yorumlarınız, tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim bütçeyi biraz daha kasıp Lancool II Mesh'ten yana tercihimi kullanacağım sanırım... Tekrar çok teşekkürler.

Son bir soru :) İleride bu modelde fan değiştirme/takviye etmeme gerek olur mu?
Dahili fanları 50 CFM. Gerek yok. LED ayarı için de şu videoya bakabilirsin.

Bu arada böyle gözüküyor. :)

1620566743496.png

Hocam kasa geldi akşam kurulumu yaptım da ufak bir sorunum var fanların hepsini çalıştıramadım birbirlerine bağlı geldiler ama ana karta hangisini takarsam sadece o çalışıyor, yanlış yaptığım yer neresi acaba bilgin var mı? 😁
Hocam o üçünün birbirine bağlı olduğu kablo ARGB kablosu. Kasayla gelen 3 fanın ayrıca farklı bir kablosu daha var, onları da SYS_FAN portuna takman lazım.

Geri
Yukarı