800 TL Klavye Önerisi

Bütçe
800

Saul İtiadam

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yakın zamanda klavye almayı planlıyorum. Mekanik veya değil fark etmez. Ömrü uzun gidecek, güzel bir klavye önerebilir misiniz? Bir de geceleri de kullanacağım için RGB olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, yakın zamanda klavye almayı planlıyorum. Mekanik veya değil fark etmez. Ömrü uzun gidecek, güzel bir klavye önerebilir misiniz? Bir de geceleri de kullanacağım için RGB olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Forumda geçen bir arkadaş pckolikde indirim var demişti konu açmıştı 2 tane Razer klavye paylaşmıştı indirim köşesinden bir bak bulabilirsen bir incele derim 400 TL civarında olması lazım.

Bayağı arada bir bütçe. Hafif üstüne Cherry MX veya Kailh Switch var. Altında ise sadece Outemu var herhalde.

K552 Kumara önerebilirim Outemu olarak. Bütçe artarsa XPG Summoner veya GK50.

Royal Kludge G87 TKL Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Satan firmanın yani connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum, alırsanız sorumluluk size ait.
Membrane bakıorsanız cynosa lite ve ya v2 öneririm ama v2 nin stok bitmiş. Ben olsam g87 alırım.

Normalde bunu ve bunun red Switch versiyonunu önerecektim 800TL yapmışlar fiyatını uyanıklar :D 412tl idi normalde. İndirime girer belki. G87 daha iyi.

Amazonda bir ara bu klavye 550tl ye geliyordu, huano switch var. İndirime girer mi bilmem bir daha. Bir de yurtdışından geliyor. 1-2 ay sürer gelmesi.

İkici el dusnur musun hocam.
Teşekkür ederim hocam benim için önemli olan zaten ömür olduğu için olmaz kusura bakma.

@DTB küreği hocam kaliteli bir öneri yapabilir.
Pckolik güvenilir mi hocam alınır mı pckolikten.

Yeni konular

Geri
Yukarı