800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
800-1000

yusuf soylu

Centipat
Yer
kendiside bilmiyor
Anakartın ne derece etkisi oluyor özellikle mikrofon sesinde hocam? Attığınız linke baktım ama açıkçası hem özellikle sünger olsun istiyorum kulaklık yastıkları hem de Razer, Corsair, SteelSeries, Hyper X 4'lüsünün modelleri arasında bir seçim yapmaktan yanayım.

Bu model Cloud 2'den daha iyi
Anakart etkisi ise anakartın ses yongası ne kadar iyiyse ses kartsız kulaklıkların performansı artıyor anakart ses yongası kulaklıklar için önemi odur ama ses kartı varsa kuaklıkta anakartınkine gerek kalmaz.

KS
FreiSeele

FreiSeele

Picopat
Bu model Cloud 2'den daha iyi
Anakart etkisi ise anakartın ses yongası ne kadar iyiyse ses kartsız kulaklıkların performansı artıyor anakart ses yongası kulaklıklar için önemi odur ama ses kartı varsa kuaklıkta anakartınkine gerek kalmaz.
Anladım, bir de mikrofon kalitesi benim için önemli açıkçası şu ankinden (Kraken 7.1 Chroma) alta kalır bir şeye bu paraları vermek istemiyorum ve şu anki oldukça yeterli baz almak gerekirse. Misal Corsair Void Elite'i özellikle mikrofondan dolayı eledim gözümde açıkçası.

Uzumaki_Naruto

Picopat
Yer
Konohagakure
Anladım, bir de mikrofon kalitesi benim için önemli açıkçası şu ankinden (Kraken 7.1 Chroma) alta kalır bir şeye bu paraları vermek istemiyorum ve şu anki oldukça yeterli baz almak gerekirse. Misal Corsair Void Elite'i özellikle mikrofondan dolayı eledim gözümde açıkçası.
Zaten Corsair Void Elite de dip ses sorunu var.

KS
FreiSeele

FreiSeele

Picopat
Şu an gördüklerim arasında kriterlerime en yakın BlackShark v2 açıkçası, onda da ses kartının mikrofonu kötü etkilemesi ve fiyatı gözümü korkutuyor.

yusuf soylu

Centipat
Yer
kendiside bilmiyor

Mh 751 mikrofonu gayet güzel incelemesini de bırakayım

Rogfan123

Picopat
Merhaba millet, 2015'den beri Razer Kraken Pro 7.1 Chroma kulaklık kullanıyorum. İnternette biraz araştırmamın sonucunda Corsair RGB Elite USB ve Razer BlackShark V2 gibi kulaklıkları gözüme kestirdim fakat gördüm ki gerek mikrofon kaliteleri gerek ses kaliteleri fiyat bantlarına göre ve 6 senedir kullandığım kulaklığa göre kötü duruyorlar videolardan ve yorumlardan aldığım izlenim kadarıyla, bu kulaklıkların mikrofonları gerçekten benim halihazırda 6 senedir kullandığım Razer Kraken Pro 7.1 Chroma'dan kötü mü eğer öyleyse bu fiyat bandında şu anki kulaklığımdan daha iyi hangi kablolu kulaklıkları tavsiye edersiniz?
Buyur hocam al yat kalk öyle bi kulaklık SteelSeries Arctis 5 RGB 7.1 Surround 2019 Edition Kablolu Siyah Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Yukarı