800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
800-1000
Onu da gördüm fakat BlackShark v2'ye fiyatı çok yakın olmasına nazaran kulak kısmı deri olması düşündürüyor kumaş olsa tereddütsüz alırdım çok olumlu yorumlarını gördüm.
Ben kullanıyorum yok böyle ses kalitesi hocam al yıllarca kullanırsın.
Mh 751 ses performansı Arctis 7'den daha iyiymiş.
Hocam rainbow six siege oynayıp film izliyorum yok böyle ses.

Ben kullanıyorum yok böyle ses kalitesi hocam al yıllarca kullanırsın.
Hocam ne kadar süredir kullanıyorsun kulak kısmındaki derisinde açılma dağılma tiftiklenme vs var mı açıkçası en çok ondan korkuyorum çünkü şu anki kulaklığımda 2 ya da 3. yedeği takmama rağmen durum bu o yüzden deriden aşırı çekiniyorum uzun ömür açısından.

Dosya Ekleri

• 9cfbbea8-a562-4f0b-909e-55535b2cbecf.jpg
    9cfbbea8-a562-4f0b-909e-55535b2cbecf.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 38
Hocam ne kadar süredir kullanıyorsun kulak kısmındaki derisinde açılma dağılma tiftiklenme vs var mı açıkçası en çok ondan korkuyorum çünkü şu anki kulaklığımda 2 ya da 3. yedeği takmama rağmen durum bu o yüzden deriden aşırı çekiniyorum uzun ömür açısından.
Steelseries arctis 5 2019 edition.

Dosya Ekleri

• 16191345981825779223065421544520.jpg
    16191345981825779223065421544520.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba, ben de kulaklik alacagim ve butcem de seninkine yakin, belki biraz daha aşabilirim. Kablolu kulakliktan sıkıldım biraz, kablosuz alsam bu fiyat bandinda cok fark ettirir mi kalite olarak? Klasik fps oyunlarında işimi gorsun, mikrofonu aşırı iyi olmasına gerek yok, metalik olmasın. Önerilerini, kablosuz oncelikli olmak uzere bekliyorum ben de.

Steelseries arctis 5 2019 edition.
Bende de arctis 5 2019 edition var ama hiç memnun değilim, daha bir hafta olmadı ama birçok sorunla karşılaştım. Sağ kulak daha fazla ses veriyor, kendisi DTS X özelliğinden otomatik olarak windows sonic'e ayarlıyor. Birisi konuşurken veya video izlerken cızırtı oluyor. Kendi motoru var ondan ayarlarını yapmış olmama rağmen yaşıyorum bu sorunu. Belki bilgisayarım ile alakalıdır diyeceğim ama HS35 kullanıyordum bundan önce ve onda böyle bir sorun yaşamamıştım. Yarın farklı bir bilgisayarda deneyeceğim.

Merhaba, ben de kulaklık alacagim ve butcem de seninkine yakin, belki biraz daha aşabilirim. Kablolu kulakliktan sıkıldım biraz, kablosuz alsam bu fiyat bandinda cok fark ettirir mi kalite olarak? Klasik FPS oyunlarında işimi gorsun, mikrofonu aşırı iyi olmasına gerek yok, metalik olmasın. Önerilerini, kablosuz oncelikli olmak uzere bekliyorum ben de.

Kendi konunu açman lazım daha iyi öneriler gelir sadece bir tane önereceğim bu konuda sana anlatamam üzgünüm konu senin konun değil yarın öğle saatlerinde konu aç önersinler.

Bende de arctis 5 2019 edition var ama hiç memnun değilim, daha bir hafta olmadı ama birçok sorunla karşılaştım. Sağ kulak daha fazla ses veriyor, kendisi DTS X özelliğinden otomatik olarak windows sonic'e ayarlıyor. Birisi konuşurken veya video izlerken cızırtı oluyor. Kendi motoru var ondan ayarlarını yapmış olmama rağmen yaşıyorum bu sorunu. Belki bilgisayarım ile alakalıdır diyeceğim ama HS35 kullanıyordum bundan önce ve onda böyle bir sorun yaşamamıştım. Yarın farklı bir bilgisayarda deneyeceğim.
Bilgisayar ses ayarlarınız değişmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı