800 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
700-900
Aynen öyle kulaklığın jak girişini ses kartına, ses kartını bilgisayarın usb girişine takıyorum.
Sizde de var yani bu kulaklık. Tamamdır hocam ben bu kulaklığı alacağım sanırım. Son bir sorum var. Kulakligin yazılımı var mi? 1.4 k veriyoruz sonuçta bi ozel hissetmem lazim sjoshsoabaka

Sizde de var yani bu kulaklık. Tamamdır hocam ben bu kulaklığı alacağım sanırım. Son bir sorum var. Kulakligin yazılımı var mi? 1.4 k veriyoruz sonuçta bir ozel hissetmem lazim sjoshsoabaka

😂 Evet yazılımı var fakat ben kullanmıyorum. Ben 7.1'i de aktif etmiyorum kulaklığın stereo kalitesi çok iyi. Hocam bu arada şu an fiyatı en yüksek noktada bence düşecektir dediğim gibi daha geçen hafta 900-1000 liraydı.

😂 Evet yazılımı var fakat ben kullanmıyorum. Ben 7.1'i de aktif etmiyorum kulaklığın stereo kalitesi çok iyi. Hocam bu arada şu an fiyatı en yüksek noktada bence düşecektir dediğim gibi daha geçen hafta 900-1000 liraydı.
Hepsiburada 100 tl ye kadar gençler icin cashback tarzı bi olay var. Bi araştıracağım olmazsa 15 16 ağustosa kadar beklerim :)

Çok teşekkürler hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı