800 TL kulaklık önerisi

Merhaba bende kulaklık arıyorum ve nerdeyse baktığım tüm önerilerde sende vardın sana ufak bi sorum var Havit Gamenote H2002P ve Havit Gamenote H2016P arasında dağlar kadar fark varmı?2002 USB girişli ve 7.1 destekliyor galiba bazıları çok önemli değil diyor 200 e yakın fiyat farkı var.

Mümkünse 3.5mm olsun, USB kulaklıklar cızırtı yapıyor.

Bana Havit Gamenote H2002P önermişlerdi ama USB cızırtı yapıyor demen kafamı karıştırdı almayı planlıyordum

Merhaba bende kulaklık arıyorum ve nerdeyse baktığım tüm önerilerde sende vardın sana ufak bi sorum var Havit Gamenote H2002P ve Havit Gamenote H2016P arasında dağlar kadar fark varmı?2002 USB girişli ve 7.1 destekliyor galiba bazıları çok önemli değil diyor 200 e yakın fiyat farkı var.

Bana Havit Gamenote H2002P önermişlerdi ama USB cızırtı yapıyor demen kafamı karıştırdı almayı planlıyordum
Evet fark var. H2002P daha iyidir.

Ses kartın iyiyse H2002D alabilirsin. H2016D'den daha iyidir. Ancak eğer alabiliyorsan H2002P ikisinden de iyidir.

Merhaba bende kulaklık arıyorum ve neredeyse baktığım tüm önerilerde sende vardın sana ufak bir sorum var Havit Gamenote H2002P ve Havit Gamenote H2016P arasında dağlar kadar fark var mı? 2002 USB girişli ve 7.1 destekliyor galiba bazıları çok önemli değil diyor 200'e yakın fiyat farkı var.

USB kulaklıklar cızırtı yapıyor bende sende ne olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı