800 TL Kulaklık Önerisi

Mertsfgh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 aydır kulaklık araştırıyorum ve 2 kulaklık arasında kaldım Arctis 5 (2019 Edition) ve HyperX Cloud Alpha. Sizce benim anakartım ile en düzgün şekilde performans verecek kulaklık hangisidir?
Anakart: MSI B450M PRO- M.2 V2.
Bütçem 700-800 TL arası.
Alacağım kulaklığı sadece oyun için değil müzik ve film için de kullanacağım. Bass normal düzeyde olsa yeter. Önereceğiniz başka bir kulaklık var ise söyleyebilirsiniz.
Şimdiden cevap verenlere çok teşekkür ederim.

Kesinlikle öneririm, yine indirim olmuş ve ben de bu kulaklığı kullanıyorum.
Film ve müzik konusunda zaten Hİ-Fİ en başarılılar arasında, ses çok tiz ve elektrostatik sürücüler kendini rahatlıkla belli ediyor. Ek olarak anakartınızın iyi olması da gerekmiyor, USB üzerinden bağlanıldığı için kendi ses kartı da mevcut.
7.1 sanal olarak destekliyor ve bunu kontrolcü üzerinden değiştirebiliyorsunuz, sanal olmasına rağmen çok iyi optimize edildiği için gerçek 7.1 hissi veriyor.
Merak ettiğiniz bir soru var ise rahatlıkla cevaplayabilirim.

Arctis 5 USB bağlantıya sahip. Hangi anakartla kullandığınızın hiçbir önemi yok o açıdan.
Sizce Arctis 5 (2019 Edition) bu fiyata alınır mı? veya hemen almalı mıyım? çünkü 2 ay önce aldığım bir teknolojik ürünün şuan ki fiyatı 2 katı bu yüzden hemen alıp olayı kapatmak istiyorum.

MH751-752, Cloud 2, Logitech G PRO X alınabiliyor benzer fiyatlara. Arctis 5 kullanmadım ama bu saydığım modelleri de araştırabilirsin bence.

Geri
Yukarı