800 TL mekanik klavye önerisi

İngilizce Q tercih ederim.

Aorus K1 alıyorum o zaman bu bütçede daha iyi bir öneri yoksa. İndirimin bitmesine de 1 saat kadar kalmış.

Bu arada daha önce incehesap sitesinden sipariş alıp memnun kalan var mıdır? Güvenilir midir?

Herkese önerileri için teşekkür ediyorum.
Bir ufak sorum daha var. Ben önerilen klavyelerin hepsini Macbook Pro'ya bağlayaıp kullanacağım. Yazılımlar muhtemelen çalışmayacaktır. Arka ışıklara hiç bir müdahelem olamayacak mı bu durumda?
Hocam ben İncehesap üzerinden MSI Vigor GK50 Low Profile aldım. Bu tarih üzerinde sipariş verdim:
26 Kas 2020, 18:17:08.
Ve şu zamanda geldi:
28 Kasım 2020 Cumartesi 14:13.
Yani sadece iki gün içerisinde geldi.

Yeni çıkan optik anahtarlı klavyeleri almanı tavsiye ederim. Ömür ve dayanıklılık olarak mekanik klavyelerin çok ötesindeler. Oksitlenme olmuyor ve tozdan oluşabilecek sorunlar yok gibi bir şey. Değişik firmaların var. Ben bu teknolojinin ilk örneklerinden Bloody B870R kullanıyorum mesela. Öneririm. İleride faremi yenilersem optik anahtarlı olmasına dikkat edeceğim mesela.

@hadwiger Neye göre en iyisi hocam acaba biraz daha açıklayıcı olur musunuz, bilgilendirmek adına?
Bende hala huntsman ve ROG Scope arasındayım da o yüzden soruyorum.
Huntsman, ROG Scope ve K1 arasından en iyisi Huntsman'dir. ROG Scope'un malzeme kalitesi kötü, switchleri Cherry MX olmasına rağmen sıkıntı yaşayanlar var. O yüzden K1'i önerdim, ama size Huntsman öneririm. K1 önermemin diğer bir sebebi de Red Switch olmasıydı.

İngilizce Q tercih ederim.

Aorus K1 alıyorum o zaman bu bütçede daha iyi bir öneri yoksa. İndirimin bitmesine de 1 saat kadar kalmış.

Bu arada daha önce incehesap sitesinden sipariş alıp memnun kalan var mıdır? Güvenilir midir?

Herkese önerileri için teşekkür ediyorum.
Bir ufak sorum daha var. Ben önerilen klavyelerin hepsini Macbook Pro'ya bağlayaıp kullanacağım. Yazılımlar muhtemelen çalışmayacaktır. Arka ışıklara hiç bir müdahelem olamayacak mı bu durumda?
Aours K1'de ışıkları değiştirmek için yazılıma ihtiyacınız yok, klavye fonksiyonları ile değiştirilebiliyor. Fonksiyonlar klavyenin kullanım kılavuzunda yazar. İncehsesap gayet güvenilir bir sitedir.

Herkese yardımları için teşekkürler. K1 ürününü sipariş ettim 650TL fiyat ile. Görüşlerimi paylaşırım elime geçtiğinde.
Yeni çıkan optik anahtarlı klavyeleri almanı tavsiye ederim. Ömür ve dayanıklılık olarak mekanik klavyelerin çok ötesindeler. Oksitlenme olmuyor ve tozdan oluşabilecek sorunlar yok gibi bir şey. Değişik firmaların var. Ben bu teknolojinin ilk örneklerinden Bloody B870R kullanıyorum mesela. Öneririm. İleride faremi yenilersem optik anahtarlı olmasına dikkat edeceğim mesela.
Usta bu tavsiyeyi geç gördüm. Biraz daha beklesem K1'in indirimi bitiyordu ve 850TL olacaktı. Nasip değilmiş diyelim

Herkese yardımları için teşekkürler. K1 ürününü sipariş ettim 650TL fiyat ile. Görüşlerimi paylaşırım elime geçtiğinde.

Usta bu tavsiyeyi geç gördüm. Biraz daha beklesem K1'in indirimi bitiyordu ve 850TL olacaktı. Nasip değilmiş diyelim
Hayırlısı olsun, güle güle kullan. Benimkisi sadece öneriydi. Bu sevilerdeki her ürün seni tatmin eder.

Vallahi bende ASUS TUF K7 optik mekanik klavye vardı 8 ayda bozuldu ne sıkıntısı vardı bilmiyorum. Bence düz mekanik her zaman daha sağlamdır. İşin içine ne kadar teknoloji girerse o kadar hassaslaşıyor.

Selamlar,

Klavye elime ulaştı ancak switchlerden ciddi şekilde(baş ağrıtacak seviyede) yay sesi geliyor. Bunu yanı sıra klavye benim için gereksiz derecede büyük. İade edip banggood'dan %60 bir klavye almayı düşünüyorum.

Anne pro 2'yi mi önerirsiniz Kemove 61'i mi?

Bunu görmüş müydünüz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kemove her basılan tuşu bir dosyaya yazıyor log şeklinde. Kredi kartı bilgileri için bu bir tehlike oluşturabilir.

Geri
Yukarı