800 TL mekanik klavye önerisi

mertlev

Hectopat
Merhaba. 680TL'ye şu modeli sipariş edecektim:

Fakat belki gözümden kacan daha iyi seyler çıkar umuduyla sizin tavsiyelerinizi de bekliyorum.

Fakat belki gözümden kacan daha iyi seyler çıkar umuduyla sizin tavsiyelerinizi de bekliyorum.

Redragon Kumara öneririm Amazon 2020 en iyi klavye ve forumdada bayağı önerildi şu an bende ondan yazıyorum çok memnunum öneririm.

Hocam Rampage gibi fason mallara yönelmeyin çok kalitesizler aynı klavyeye farklı marka basarak satıyorlar Redragon'un num padli versiyonuda vardı ona bir bakın Redragon markası gerçekten kaliteli.
Anladim hocam varsa link atarmısınız biraz kendimi zorlayabilirim değecekse dediğiniz gibi.

Şahsen bu bütçede Rampage klavye tercih etmem. Klavyenin RGB özelliği bile mevcut değil ayrıca giriş seviyesi mekanik klavyenin switch kalitesi tartışılır. Rampage mekanik klavye yerine kaliteli membran her zaman tercihim olur.

Çok kötü.

Şahsen bu bütçede Rampage klavye tercih etmem. Klavyenin RGB özelliği bile mevcut değil ayrıca giriş seviyesi mekanik klavyenin switch kalitesi tartışılır. Rampage mekanik klavye yerine kaliteli membran her zaman tercihim olur.
Haklısın hocam ben zaten ultra iyi birşey istemiyorum Çin mali urunlere yonelicektim zaten 200 tl civari az bütçe bulmusken alayim mantigindaydim.

Kullandınız mı hocam?

Redragon K552 Kumara. Hoşunuza gitmezse Redragon yazısını silgiyle silebilirsiniz işe yarıyor. Tek renk kullanmak da güzel gösterir klavyeyi kırmızı önerim switch olarakta aynı şekilde kırmızı tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı