800 TL mekanik klavye önerisi

Alınmaz linklediğiniz ürün. Rampage'in düzgün klavyesi yok zaten. Bunlara bakın:

Gamepower'ın tek düzgün klavyesi üstteki. Outemu Gaote switch'ler kullanılmış Yoksa Rampage'in laciverti o da. Bütçede yine pek de iyi mekanikler yok. Uzun vadede sorun çıkartabilirler. Tam boy olmasından vazgeçip kapalı kutu Mizar MZ60, HK Gaming GK61 gibi klavyelere yönelmeniz en mantıklısı olur.

Merhaba. 680TL'ye şu modeli sipariş edecektim:

Fakat belki gözümden kacan daha iyi seyler çıkar umuduyla sizin tavsiyelerinizi de bekliyorum.

Bütçenize uygun kaliteli güzel mekanik klavye yok hocam fiyatlar şu an maalesef anormal derecede yüksek ben geçen sene Rampage Siyah Usb Full Rgb Blue Switch Bilek Destekli Gaming Oyuncu Mekanik Klavye Kb-R97 X-Tracer Fiyatı - Trendyol bu klavyeyi 550 liraya almıştım 1200 TL olmuş.

Alınmaz linklediğiniz ürün. Rampage'in düzgün klavyesi yok zaten. Bunlara bakın:

Gamepower'ın tek düzgün klavyesi üstteki. Outemu Gaote switch'ler kullanılmış Yoksa Rampage'in laciverti o da. Bütçede yine pek de iyi mekanikler yok. Uzun vadede sorun çıkartabilirler. Tam boy olmasından vazgeçip kapalı kutu Mizar MZ60, HK Gaming GK61 gibi klavyelere yönelmeniz en mantıklısı olur.
Detaylı mesaj için teşekkür ederim hemen inceliyorum.

Hocam sonda yazdıklarınızı inceledim 1400 1500 cok aşıyor beni, max 1000tlye öneriniz varsa değerlendirmek isterim.

Hocam sonda yazdıklarınızı inceledim 1400 1500 cok aşıyor beni, max 1000tlye öneriniz varsa değerlendirmek isterim.
Sıfır olarak bakmanıza gerek yok. Zaten ikinci el sitelerinde kapalı kutu 650TL civarına çok kolay bulunuyor. Normalde sizin de gördüğünüz gibi çok rahat 1000TL üstü edecek ürünler. Bu fiyata satılmalarının nedeni Amazon'un bir ara yanlış fiyattan satması. Stoklayan arkadaşlar da daha kutusunu bile açmadan ilana koyuyor. Param güvende gibi sistemlerle de alınabilir kutunun açılıp açılmadığı sorulup. Zaten açan adam açmadım deyip param güvende ile kargolamaz.

Ikinci el olarak 690 a Mizar MZ60 buldum temiz gozukuyor fakat elinde siyah ve brown switch kalmış, brown switch olanı alınır mı?

Ikinci el olarak 690 a Mizar MZ60 buldum temiz gozukuyor fakat elinde siyah ve brown switch kalmış, brown switch olanı alınır mı?
Yada bu klavyede hangi switch aramalıyız?

Yeni konular

Geri
Yukarı