800 TL mekanik klavye önerisi

Hocam Mizar MZ60 ama elinde sadece brown kalmış kararsızım alsam mı diye uygulama dolap.
Hk gaming klavyeler hep kirmizi renk var piyasada oyuzden onu tercih etmedim.
Sarı siteden baksanız? Daha ucuza bulabilirsiniz. Yellow biraz zor bulunuyor gördüğüm kadarıyla. Red switch de alınabilir.

Inceledim sari switchler 850 civari blue olanlar uygun,
Hk gaming gk61 baktim siyah renk ve sari switxh sadece bir adet bulabildim oda komisyonuyla birlikte 907 ediyor, hocam yine 1000 tl ye kaliteden biraz odun vererek bir siparis yapicam sanırım, hak etmiyor demis olmaniza ragmen bu fiyatta sıfır olarak sadece reddragon var anladigim kadariyla?

Uygun fiyatlı olarak şu nasıldır?
Başka tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim bütçe 900-1000max

Inceledim sari switchler 850 civari blue olanlar uygun,
Hk gaming gk61 baktim siyah renk ve sari switxh sadece bir adet bulabildim oda komisyonuyla birlikte 907 ediyor, hocam yine 1000 tl ye kaliteden biraz odun vererek bir siparis yapicam sanırım, hak etmiyor demis olmaniza ragmen bu fiyatta sıfır olarak sadece reddragon var anladigim kadariyla?
Redragon K582 Surara, K565R-1, GP Calypso vesaire var ama dediklerimi almak varken bunlar bir tercih olarak bile görülmemeli.

Uygun fiyatlı olarak şu nasıldır?
Başka tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim bütçe 900-1000max
İlk aylardan bile algılamama sorunu yaşayabilirsiniz. Berbat.

Mizar MZ60 ile aynı switch'leri kullanıyor. Neredeyse aynılar. Hangisini ucuza bulursanız onu alabilirsiniz. 1500TL yakınına kadar bunlardan iyi veya eşdeğer bir klavye yok.
Hocam brown olan mizari aliyorum sanırım, yellow ile arasinda ne fark olur? Yellowlar bi tik daha pahalı brown benim istedigim gibi geri bildirim verip cokda ses yapmiyormus mavi kadar bu dogru mu?

Hocam brown olan mizari aliyorum sanırım, yellow ile arasinda ne fark olur? Yellowlar bi tik daha pahalı brown benim istedigim gibi geri bildirim verip cokda ses yapmiyormus mavi kadar bu dogru mu?
Doğru. Mavi kadar sesli değil. Tactile bir switch. Alınabilir tabii kapalı kutuysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı