800 TL monitör önerisi

Yardımlarınız için teşekkürler hocam. Bir sorum daha olacak ETS 2 multiplayer'da farları ve Tab menüsü açınca FPS birden 80-90'lardan 30-35'e düşüyor sorun nedir? Sistem i7 2600 - RX 570 - 320 GB 5400 RPM HDD.
Sisteminizde darboğaz yok, yüksek ihtimalle HDD sorun yapıyor. 5400RPM HDD + Windows 10 pek iyi kombo değil.

O sisteme SSD öneririm hocam. Far açınca çoğu sistemde FPS düşüyor, bende de düşüyor. Birkaç ayar kısarak halledebilirsiniz.

Edit: Düzelttim, iki monitör de IPS imiş.

Sisteminizde darboğaz yok, yüksek ihtimalle HDD sorun yapıyor. 5400RPM HDD + Windows 10 pek iyi kombo değil.

O sisteme SSD öneririm hocam. Far açınca çoğu sistemde FPS düşüyor, bende de düşüyor. Birkaç ayar kısarak halledebilirsiniz.

Edit: Düzelttim, iki monitör de IPS imiş.

Uygun fiyatlı 120 GB önerebileceğiniz SSD bulunuyor mu?

Uygun fiyatlı 120 GB önerebileceğiniz SSD bulunuyor mu?

Buyurun hocam. ETS2'yi ve Windows'u SSD'ye kurmayı unutmayın.

Buyurun hocam. ETS 2'yi ve Windows'u SSD'ye kurmayı unutmayın.

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler hocam. Son bir sorum daha olacak. Kasanın arkasındaki en üstteki USB portlarına USB kablo takınca bilgisayar kendini kapatıyor resetliyor ne yapmam gerek bilginiz var mı?

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler hocam. Son bir sorum daha olacak. Kasanın arkasındaki en üstteki USB portlarına USB kablo takınca bilgisayar kendini kapatıyor resetliyor ne yapmam gerek bilginiz var mı?
Onun hakkında ayrı konu açmanız daha sağlıklı hocam. Hem daha fazla kişiye sesinizi duyurabilirsiniz.

Dostum 1000 TL fiyat bandında alınabilecek en mantıklı monitör bu VA panel sayesinde görüntüyü canlı gösterir bu monitör senin oyun ve diğer ihtiyaçlarını rahat rahat karşılar 1000 TL ye IPS monitör bulursun ama MS değeri fazla olur HZ değeri düşük olur TN panelde arada görüntü netliği kaybedersin bunu al kalan para cebinde dursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı