800 TL oyuncu koltuğu önerisi

campercc

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler. Okulların uzaktan eğitim olmasıyla birlikte evime döndüm ama okuduğum şehirdeki koltuğumu alamadım bu yüzden rahat bir koltuk arıyorum.
1.85 boyunda ve 80 kiloyum sağlam ama ucuz bir koltuk önerisi verirseniz çok sevinirim. Mümkünse sırtı yatsın ve kafamı yaslayabileyim benim için yeterli. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. Hem eski oyuncu koltuğu önerilerine bir güncelleme gibi olur.
Not: 800 TL bütçem var ama hepsini harcamazsam benim için aşırı iyi olur.

öncelikle selamlar fiyat konusunda doğru bir bütce ayırrmışsın 700 tl altı oyuncu kooltukları bir süre sonra sıkıntı çıkarır özellike türksitin şu 450tl kırmızı çizgili falan :D aman aman fiiyata aldanma şimdi bi kaç ürün araştıracağım ( Yanlış anlamayın arkadaşlar bu koltuk konularında bilgim olduğu için sürekli yazıyıyorum ve koltuklar hakkında sağlam donanıma sahipim) 5 dkya linkleri atıyorum
Alpha Oyuncu Koltuğu Koltuğu Mavi - 96555M ----- güzel ürün fiyat bandında en iyi ilk beşte 1.sıraya oturabilir

------Buradan hiç alışveriş yapmadım ofiselin ürünlerine benziyor istersen özelliklerini karşılaştır farkları ofiselde 3D kol var bunda yok ofiselde geriye yaslnabiliyorsun sallanada biliyrsun ve de kitlenebiliyor.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Türksit Range Yönetici & Oyuncu Koltuğu Siyah-Yeşil | Trendyol ----fileli istersen ama zamanla içine toz falan kaçar uğraşmak istemezzsin süpürgeyle bilene çıkmaya biliyor bende zamanında kullandım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı