800 TL PC Toplama

Kasanın tamamı toplanacaksa 800 tl ye kasa toplanmaz şu an için. En az 1300-1500 tl bütçe ayırın. Elinizde kasa bileşenlerinden bir kaç parça varsa iş değişir tabi.

Biraz aştı bütçeyi fakat daha iyisini toplayamazsın :)
1.png
2.png

70 tl aştım ama emin ol 870 tlye alınabilecek en yüksek fps değerini alırsın. R7 250 ekran kartı gta 5 testinde 1080p low ayarlarda 38 fps civarı fps alıyor. Ama sen yinede 900p monitörün varsa 900p 'ye al yoksa 720p ye al çok rahat akıcı biçimde oyunu oynarsın.

Edit: Az önce farkettim yanlışlıkla notebook hardiski koymuşum. Ama zaten 5-10 lira fark var pc sürümüyle. Özür dilerim.

Adsız.png

@alper88 Çok zorlamışsın R7 250 için. 300W o sisteme yetmez. Aynı zamanda işlemci çok düşük ve 2.5" HDD koymuşsun.

Bu sistem'de Dx12 desteğide var Windows 10 la beraber 800 liraya iyi bir performans almış olursun. Eğer bütçen el veriyorsa RAM'i 2x4 GB olarak 8 GB alabilirsin daha iyi olur.

827.png

Elinde HDD varsa bütçeni zorlayıp bu sistemi alman daha iyi Windows 10 ile birlikte vereceği performansa şaşıracaksın. (RAM 2 Adet ekledim toplam 8 GB yanlış anlaşılmasın.)

Ama bu site haricinde fiyatlar değişebilir sadece internetten sipariş veriliyor burada.

903.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı