800 TL R5 5600G için sessiz CPU soğutucu önerisi

@Süleyman Yusuf tüm hava soğutuculatın toplu testinin yapıldığı bir inceleme videosunda gördüm. 46 DB olarak en yüksek ses çıkaran hava soğutma olarak görmüştüm. Bir kaç kullanıcınında yorumlarda sesli olduğunu söylediklerini gördüm. Be queit pure rock 2 slim olan modeli beğendim. Hem ufak kasa içi görüntüyü baltalamaz hemde performansı çok yakın 120 MM fan'lı modellerine göre. Fakat tam satın alacakkende onunda radyotör ızgaralarının ufak güçle eğildiğine rastladım. Hatta kargoda kutudan ezik büzük çıkanlarda olmuş. Şuanda neye elimi atsam kuruyor gibi.
Önemli olan maksimum da çalıştıkları sesler değil. Maksimumda sessiz çalışan istiyorsanız :

Fakat bana pahalı geliyor.

1653059359493.png

1653059377760.png

Bunlar fiatından öte çok büyük. Kasanın içine kaldırım taşı atmışcasına resmen. O zaman XT alınıp çok rahatsız ederse maximum başka bir fan alınabilir.

Pure rock slim bu model için son olarak ne dersiniz. Ufak ama iş görür sanıyorum.
Aşırı yük altında SE-224-XT'in sesli çalıştığı doğru.

Sizin attığınız aslında fena değil de o fiyata daha büyükleri alınabilecekken o ürünü tercih etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Fakat SE-224-XT'nin fanını kendiniz ayarlarsanız yine sessiz çalışıyor.

1653060451253.png

Şu videoyu izleyebilirsiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı