800 TL ses kartlı kulaklık önerisi

işte bütçe sıkıntıları var okul vs :((( o yüzden uygun fiyata bir kulaklık bakınıyorum sesleri düzgün duyayım yeter eskimiş olsun vs fark etmez. 1000 tl gibi bir para vermek çok zor benim için.ki zaten 1000 tl gibi bir bütçeye çıkarsam gsp 350 daha iyi bir seçim olacaktır diye düşünüyorum
gsp 350 deneyimlemiş biri olaraktan söylüyorum. Bence uzak durun almayın hocam. Neden diye soracak olursanız tasarım olarak müzik performansı olarak ve ergonomik olarak benden 0 puan aldı . Direk iade ettim. Yine de karar sizin tabi.

Açıkcası dediğim gibi o sorun kulaklıkla alakalı değil ben bu sorunu Corsair, Hyperx, Razer ve şimdi CoolerMaster’da duyuyorum. Bu kulaklıkla alakalı bir şey olamaz. Ama beni MH752’den iten CM’nin ekipman konusunda yeni olması. Hata payı yüksek bence. Performansı harükülade olsun o fiyat için taşıma çantası koymasınlar sorun değil.

Asus iki tane ses kartı var biri 5+1 300 TL’ye felan bulunuyor. Diğeri 7+1 600 TL civarı ki. Kulaklık+ses kartı 1000 TL’yi buluyor. O paraya gider ASUS Delta Core alırım. İzlediğim videoda muazzam bir kulaklık.

Yeter de artar. Alphayla çok iyi bir performans alacaksındır bence :) ama sen yine yabancı forumlara bak. Yanlış bulmadıysam anakartın Realtek ALC1220’yle donatılmış. Altın jag bide onboard. Alphayı iyi destekleyeceğini tahmin ediyorum.
Yorumunuz için teşekkür ederim yabancı forumlarıda araştırdım genel kanı sizin söylediğiniz yönde tecrübelerimi paylaşırım 1 hafta içinde satın alacağım hyperx cloud alpha yı

Yorumunuz için teşekkür ederim yabancı forumlarıda araştırdım genel kanı sizin söylediğiniz yönde tecrübelerimi paylaşırım 1 hafta içinde satın alacağım hyperx cloud alpha yı
Paylaşırsan sevinirim fakat ben aynı deneyimi alamayacağım seninle, eğer Alpha alırsam. Senin anakartın cidden çok iyi bir anakart 1800 TL bandında Realtek ALC1220 ses yongasıyla donatılmış. Bende ise 550 bandında Realtek ALC887 ses yongasıyla donatılmış bir anakart var. Tahminimce benim anakartta Alpha’yı destekler fakat yinede “ne bekliyorsun senin için en iyi kulaklık Alpha git al” dedirtmiyor kendime. Bakalım Alpha S modeli bi çıksın fiyatı abartmazlarsa alırım, abartırlarsa Cloud 2, MH752 ya da MH751+ses kartı veya Cloud Alpha+ses kartı seçenekleri var elimde şu an.
gsp 350 deneyimlemiş biri olaraktan söylüyorum. Bence uzak durun almayın hocam. Neden diye soracak olursanız tasarım olarak müzik performansı olarak ve ergonomik olarak benden 0 puan aldı . Direk iade ettim. Yine de karar sizin tabi.
Yalan bilgi vermeyeyim, açıkcası çokta net hatırlamıyorum ama bir forumda 00lı modelleri öneriyorlardı 50li olanlarda farklı bir olay vardı. Örneğin 300ü 350ye tercih edin gibi.

Paylaşırsan sevinirim fakat ben aynı deneyimi alamayacağım seninle, eğer Alpha alırsam. Senin anakartın cidden çok iyi bir anakart 1800 TL bandında Realtek ALC1220 ses yongasıyla donatılmış. Bende ise 550 bandında Realtek ALC887 ses yongasıyla donatılmış bir anakart var. Tahminimce benim anakartta Alpha’yı destekler fakat yinede “ne bekliyorsun senin için en iyi kulaklık Alpha git al” dedirtmiyor kendime. Bakalım Alpha S modeli bi çıksın fiyatı abartmazlarsa alırım, abartırlarsa Cloud 2, MH752 ya da MH751+ses kartı veya Cloud Alpha+ses kartı seçenekleri var elimde şu an.

Yalan bilgi vermeyeyim, açıkcası çokta net hatırlamıyorum ama bir forumda 00lı modelleri öneriyorlardı 50li olanlarda farklı bir olay vardı. Örneğin 300ü 350ye tercih edin gibi.
durun da çıtayı yükseltmeyin maksimum 800₺

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı