800 TL Sıvı Soğutma Tavsiyesi

V2 ile ses sorunu çözülmüş olması lazım ama performans olarak Silverstone PF240 bir tık daha iyi:
4.9-small.png

Sıvı soğutma olarak bu fiyata Arctic Liquid Freezer II öneririm.

Ancak sisteminize çok fazla para harcamadığınızdan ve sıvı soğutmaların olası sorunlarından/masraflarından yola çıkarak size hava soğutmayı tavsiye ederim. RGB olmak zorunda ise Zalman CNPS20X iyi bir tercih. Veya Arctic Freezer 34 eSports Duo alıp kaliteli 2 tane RGB fan takabilirsiniz.

Donanım Dünyası’nın Kanseri: Sıvı soğutmalar
Yani bak güzel kardeşim ben buraya 800 TL sıvı soğutma diye konu açıyorsam heralde bir bildiğim var sende haklısın ama aralık ayına doğru işlemci'mi Ryzen 5 4.nesile terfi ettirme'yi planlıyorum o yüzden sıvı soğutma istiyorum ayrıca kasamın ön panelinde fan olmadığı için hava soğutmalara iyi bir hava akışı olmayacak.

ML 240L V2 kullanıyorum Ryzen 5 3600 ile, ses sorunu gerçekten düzeltilmiş, stress testinde bile rahatsız edici bir ses gelmiyor, sıcaklıklar da oldukça güzel, tavsiye ederim. İçinden termal macun da çıkıyor, Fiyatına göre güzel.

ML 240L V2 kullanıyorum Ryzen 5 3600 ile, ses sorunu gerçekten düzeltilmiş, stress testinde bile rahatsız edici bir ses gelmiyor, sıcaklıklar da oldukça güzel, tavsiye ederim. İçinden termal macun da çıkıyor, Fiyatına göre güzel.
Bende beğendim ML240L V2'yi ancak testler gösteriyor ki soğutma olarak PF240 daha iyi ayrıca görsel olarak'ta bence çok hoş iyi bir indirim olmazsa PF240 tercih edeceğim gibi görünüyor.

Geri
Yukarı