800 TL Telefon Önerisi

GM 5 Plus daha çok şaşalı değil fakat göründüğü üzere bütçe düşük ve beklenti yüksek olmaması lazım. Ben kendi tecrübelerim üzerine Vestel Venüs E3 önerdim fakat başka markaları bilmiyorum bu fiyat aralığında uygun telefon.

Açıkcası Vestel'de tercih edilebilir fakat genel olarak bu fiyat bandındaki modellerinin performansları geri de olduğundan General Mobile önerdim. Ayrıca önceden yazdığım gibi kuzenim 2 sene sorunsuz kullandı ve cihaz sorun çıkartmadan model yükseltmişti. Bundan dolayı bence F/P ürünü.

Açıkcası Vestel'de tercih edilebilir fakat genel olarak bu fiyat bandındaki modellerinin performansları geri de olduğundan General Mobile önerdim. Ayrıca önceden yazdığım gibi kuzenim 2 sene sorunsuz kullandı ve cihaz sorun çıkartmadan model yükseltmişti. Bundan dolayı bence F/P ürünü.
Buradaki seçim kararını konu sahibine bırakmak kalıyor. Bizim için bir şey kalmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı