800 TL'ye ekipman önerisi

Mouse
Mousepad
Klavye
Kulaklık

Numpad'li klavye (numpadli klavye istiyorsan bunu alabilirsin, bütçe artacaktır.)
40 x 30 Mousepad (masan küçükse bunu alabilirsin.)

Mouse Pad'i masana göre değiştirebilirsin. Mekanik klavye dahil olduğu için, 30 TL fazlası var. Diğer arkadaşların önerilerini bekleyebilirsin. Ben dengeli olması için bütün parçalara önem verdim, arkadaşların fikri başka olabilir.

Son düzenleme:
Mouse
Mousepad
Klavye
Kulaklık

Numpad'li klavye (numpadli klavye istiyorsan bunu alabilirsin, bütçe artacaktır.)

Mouse Pad'i masana göre değiştirebilirsin. Mekanik klavye dahil olduğu için, 30 TL fazlası var. Diğer arkadaşların önerilerini bekleyebilirsin. Ben dengeli olması için bütün parçalara önem verdim, arkadaşların fikri başka olabilir.

Başka kulaklık ve başka klavye önerebilir misin hocam bu arada aynı mouse düşünmüşüzde şeyle arasında kaldım G300s hangisi daha iyidir hocam.

Başka kulaklık ve başka klavye önerebilir misin hocam bu arada aynı mouse düşünmüşüzde şeyle arasında kaldım G300s hangisi daha iyidir hocam.
G300S eskiyen ve sorunları olan bir marka, teknoloji şans işidir. Ayrıca klavye ve kulaklığın nesini beğenmediniz ? Bu fiyata alabileceğiniz en iyi mekanik klavyedir, başka türlü bulamazsınız.

G300s eskiyen ve sorunları olan bir marka, teknoloji şans işidir. Ayrıca klavye ve kulaklığın nesini beğenmediniz? Bu fiyata alabileceğiniz en iyi mekanik klavyedir, başka türlü bulamazsınız.

Hocam şöyle söyleyeyim almak isterim fakat Redragon markasını pek bilmiyorum hiçte kullanmadım aslında daha önceden hiç mekanik klavye kullanmadımda onun için söyledim kulaklığıda daha bilindik bir marka olsun istiyorum mesela Gamepower Medusa veya Rampage Rogue'yi duymuştum.

Hocam şöyle söyleyeyim almak isterim fakat Redragon markasını pek bilmiyorum hiçte kullanmadım aslında daha önceden hiç mekanik klavye kullanmadımda onun için söyledim kulaklığıda daha bilindik bir marka olsun istiyorum mesela Gamepower Medusa veya Rampage Rogue'yi duymuştum.
Gamepower ve onun türevleri markalar kalitesiz mal üretir. Onlardan alacağınız mal ya bozulacaktır ya da sorunlu olacaktır.

Klavye tarafında Redragon, en güzel F/P mekanik klavyelerindendir.

Kulaklık tarafında Tronsmart ise, Gamepower ve onun türevleri markalara bin basar.

Sadece bilindik bir marka olsun diye performanstan ödün vermeyin.

Gamepower ve onun türevleri markalar kalitesiz mal üretir. Onlardan alacağınız mal ya bozulacaktır ya da sorunlu olacaktır.

Klavye tarafında Redragon, en güzel F/P mekanik klavyelerindendir.

Kulaklık tarafında Tronsmart ise, Gamepower ve onun türevleri markalara bin basar.

Sadece bilindik bir marka olsun diye performanstan ödün vermeyin.

Hocam haklısınız Redragon veya Gamenote alacağım ama kulaklık konusunu düşünmem gerekiyor.

Mouse
Mousepad
Klavye
Kulaklık

G102 yerine G203 daha iyi olur, fiyat aynı fakat yenilenmiş hali,

800 TL bir bütçeyle arkadaş alabileceğiniz en iyi ürünler yazmış, daha popüler markalara yönelmek isterseniz en az 1.5-2 katını ödemek zorundasınız.
Elinize sağlık hocam çok güzel seçimler olmuş.
Mouse
Mousepad
Klavye
Kulaklık

Geri
Yukarı