800 TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
800

mustafas03

Hectopat
Daha fazla  
800 lira gibi bir bütçem var, daha aşağısı da olabilir tabii. Bu bütçeye hangi klavyeyi almalıyım? Genellikle oyun oynuyorum ve hiç mekanik klavyem olmadı, bu fiyata alacağım mekanik klavyeler iş görür mü?

Genellikle oyun oynuyorum ve hiç mekanik klavyem olmadı, bu fiyata alacağım mekanik klavyeler iş görür mü?
Eh işte. Giriş seviyesi bir mekanik klavye alabilirsin. Bunu öneririm:

Alternatif:
Diğer Gamepower klavyeler gibi değil. Outemu Gaote switch'ler kullanılmış. Gamepower'ın tek düzgün klavyesi olabilir. Bunlar dışında pek de alınabilecek mekanik klavye yok. K552 var fiyatı düşerse. Burası uyguna satıyor(bence hak ettiği fiyat) ama ne kadar güvenilir bilemiyorum:

Alternatif:
Diğer Gamepower klavyeler gibi değil. Outemu gaote Switch'ler kullanılmış. Gamepower'ın tek düzgün klavyesi olabilir. Bunlar dışında pek de alınabilecek mekanik klavye yok. K552 var fiyatı düşerse. Burası uyguna satıyor(bence hak ettiği fiyat) ama ne kadar güvenilir bilemiyorum:

Edit: Pardon yanlış biliyormuşum.

Alternatif:
Diğer Gamepower klavyeler gibi değil. Outemu gaote Switch'ler kullanılmış. Gamepower'ın tek düzgün klavyesi olabilir. Bunlar dışında pek de alınabilecek mekanik klavye yok. K552 var fiyatı düşerse. Burası uyguna satıyor(bence hak ettiği fiyat) ama ne kadar güvenilir bilemiyorum:

Mekanik alacak olursam eğer Blue Switch'i tercih ederim dostum, Blue Switch olarak önerebileceğin var mı?

https://www.hepsiburada.com/steelse...a-dayaniklilik-turkce-qwerty-p-hbcv00001oxmdh bunada bakılabilir hocam güzel klavye diye biliyorum daha bilgililer cevaplar tabii.
Şu an SteelSeries Apex 100 kullanıyorum zamanında 90 liraya almıştım:) Fazlasıyla memnunum fakat space tuşu kırıldığı için değiştireceğim, yine steelseries baktım fakat fiyatları uçuk.

Mekanik alacak olursam eğer Blue Switch'i tercih ederim dostum, Blue Switch olarak önerebileceğin var mı?
Linklediğim Calypso klavyenin blue switch olanı da bulunuyor bakarsan. Bu arada sırf mekanik olsun sesli olsun kafasıyla blue switch alıp çok pişman olan var. Red switch de o hazzı verir zaten. Blue switch daktilo gibi ses çıkarıyor ve yay sesi de blue switch'lerde daha fazla oluyor. Tabii switch üreticisine göre değişir. Bu fiyat civarında illaki bir yay sesi duyulur, onu da belirtmiş olayım.

Linklediğim Calypso klavyenin Blue Switch olanı da bulunuyor bakarsan. Bu arada sırf mekanik olsun sesli olsun kafasıyla Blue Switch alıp çok pişman olan var. Red Switch de o hazzı verir zaten. Blue Switch daktilo gibi ses çıkarıyor ve yay sesi de Blue Switch'lerde daha fazla oluyor. Tabii Switch üreticisine göre değişir. Bu fiyat civarında illaki bir yay sesi duyulur, onu da belirtmiş olayım.

Doğru tabii almadan önce genel bir farklarını, seslerini ve hissiyatlarını karşılaştırır ölçer tartar öyle alırım. Eğer mekanik alırsam ilk mekanik klavyem olacak ya işte sesli olsun daktilo gibi kafasındayım ama oynadığım oyunlar FPS veya hayatta kalma, Clutch anında klavye sesi rahatsız ederse pişman eder.

Geri
Yukarı