800 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçe
800

IlyasArikan

Decapat
Merhabalar, neredeyse 3 yıldır kullandığım kulaklığım Rampage SN-RW6'dan gayet memnundum fakat tüm derileri soyuldu ve arada bir kulağımı delen bir ses çıkarıyor yani kulaklık gidici. 300-800 TL arası Valorant, CS tarzı FPS oyunları oynamak için yeni bir kulaklık almam gerekiyor fakat aşırı artan fiyatlar nedeniyle kendime uygun bir kulaklık bulmakta çok zorlanıyorum. Aradığım özellikleri söylemek gerekirse kaliteli 7.1, bilindik bir marka, başka mikrofonum olmadığı için arkadaşlarımla konuşurken çok iyi olmasına gerek olmasa da sesimi güzel veren ve arkadaşlarımı rahatsız etmeyecek mikrofon, uzun kullanımda çok ağrı ve terletme yapmayan bir kulaklık istiyorum. Corsair Void Elite Surround ve sanırım 7.1 değil de stereo bir kulaklık plan HyperX Cloud 2 aklımda olan ürünler arasında. Yardımcı olursanız sevinirim. Sorularınızı da cevaplamaya hazırım.

Corsair HS60 kullanıyorum gayet memnunum.

Teşekkürler.

Cloud 2 güzeldir. Anakartınızın ses yongası iyiyse Cloud Alpha'yı da öneririm.

Anakartım Gigabyte B450M H, ses yongası iyi mi? Ayrıca sormak istediğim bir konu daha var. Stereo kulaklıklarda da FPS oyunlarında rakibin yerini nokta atışı duymak mümkün müdür? Birçok profesyonel bu kulaklığı kullanıyor, bunun farkındayım fakat daha önce kullanmadığım türde bir şey kullanmaktan korkuyorum.

Teşekkürler.

Anakartım Gigabyte B450M H, ses yongası iyi mi? Ayrıca sormak istediğim bir konu daha var. Stereo kulaklıklarda da FPS oyunlarında rakibin yerini nokta atışı duymak mümkün müdür? Birçok profesyonel bu kulaklığı kullanıyor, bunun farkındayım fakat daha önce kullanmadığım türde bir şey kullanmaktan korkuyorum.
Stereo 7.1'den daha iyi. (Oyunlarda) Maalesef ses yonganız yetersiz. Ben de Cloud 2 kullanıyorum. Memnunum. İçinden ses kartı çıktığı için Cloud 2 alabilirsiniz.

HyperX ile sorun yaşarsan eyvah de :D. Adam akıllı yardımcı olmuyorlar. Bununla alakalı olan konumu açacağım kanıtlı bir şekilde. Bende yeniden kulaklık ariyorum. HyperX Cloud 2 20 gün kullandım ve şuan malesef benim olmayan sebepten dolayı elimde kaldı.

HyperX ile sorun yaşarsan eyvah de :D. Adam akıllı yardımcı olmuyorlar. Bununla alakalı olan konumu açacağım kanıtlı bir şekilde. Bende yeniden kulaklık ariyorum. HyperX Cloud 2 20 gün kullandım ve şuan malesef benim olmayan sebepten dolayı elimde kaldı.
Ne gibi bir sıkıntı yaşadınız? Ayrıca daha 1-2 gün önce forumlarda deli gibi gezerken HyperX'in desteğiyle alakalı aşırı fazla yorum gördüm.

Geri
Yukarı