800 TL'ye M.2 SSD tavsiyesi

Hangi ürünü tercih edersiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    34
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
800

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Merhaba arkadaşlar, ben 2 adet 120 GB'lık SATA SSD kullanıyorum. 1 Adet de 1TB'lık harddiskim var. SSD'nin birisi sadece Windows'a zor yetiyor, diğeri ise oyunlarımın bir kısmını ve programlarımı kuruyorum. Böylelikle SSD'lerde yer kalmıyor. Bu yüzden en az 500GB'lık bir SSD'ye ihtiyacım var. Biraz araştırma yaptım ve anketteki 5 ürünü buldum. Oy kullanırsanız ve bir de neden o modeli tercih etmem gerektiğini söylerseniz sevinirim, teşekkür ederim.

Bütçenizde 500 GB 970 EVO Plus ya da daha fazla depolama alanı istiyorsanız 1 TB Patriot Burst alın derim.

970 Evo Plus veya SN 750 seçebilirsin ama daha fazla yere ihtiyacım var dersen bunlara bak:

Fiyatları ortalama 10-20 TL arasında değişiyor sadece 970 EVO Plus diğerlerinden 100 TL küsur daha pahalı. Bir de anakartımda M.2 yuvası ekran kartının üstüne denk geliyor ve M.2 vidalarım var mı onu bile bilmiyorum. Anakartımın kutusunu atmıştım.

970 EVO Plus veya sn 750 seçebilirsin ama daha fazla yere ihtiyacım var dersen bunlara da bakabilirsin:

Hocam depolama alanı kadar hızıda önemli bence.

Samsung evo plus çok kaliteli. Ben olsam F/P Sandisk alırdım. 2 yılda ömrü bite bile o zamana kadar NVME ler daha ucuzlayacaktır :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı