800 TL'ye şarjlı kablosuz RGB oyun faresi önerisi

Bütçe
800
Biraz agir bir fare ama kalitesi su goturmez ve inanilmaz bir indirim var, bu ekonomide kacirilmayacak firsat.

Daha yeni elime ulasti. Henuz 3-4 saattir kullaniyorum ancak guzel bir fare. Pulsefire Dart'a gore oldukca hafif. Tuslari biraz gevsek gibi ama rahatsiz etmeyecek seviyede:

Butcenin biraz daha ustunde. MM731 de sahip oldugum fareler arasinda. G Pro X Superlight'tan bile daha hafif ve skatesleri oldukca kaygan. Tuslari da gevsek degil ve basma hissiyati cok kaliteli. Ancak sensoru biraz onde oldugu icin kullanirken zorlaniyordum ve alisamadim. O sebeple yedek fare olarak tutuyorum.

Bir tane de oldukca uygun bir opsiyon birakiyorum. Bunun da sensoru 3335 ve switchleri Omron 50m. Cift tiklama ihtimali daha fazla ancak fiyatina baktiginizda cidden kacirilmaz bir firsat. Bataryasi da cok iyi gidiyor.

Bir tane daha uygun fiyatli opsiyon buldum. Pek fazla yorum veya inceleme bulamadim ancak Lenovo uzmez diye tahmin ediyorum.
HP Vector almayı düşünüyorum mağazada denedim elime tam oturdu aradığım mouse diyebilirim ancak 500 lirayı hak eder mi sizce? Ben kendi adıma emin olamadım daha önce Cloud 2'de benzer bir sorun yaşamıştım. Vector kullanıcıları bilgilendirirse sevinirim.

HP Vector almayı düşünüyorum mağazada denedim elime tam oturdu aradığım mouse diyebilirim ancak 500 lirayı hak eder mi sizce? Ben kendi adıma emin olamadım daha önce Cloud 2'de benzer bir sorun yaşamıştım. Vector kullanıcıları bilgilendirirse sevinirim.
Ben yaklasik 1 hafta kullandiktan sonra Rampage Fury Z aldigim icin iade ettim. En ufak bir sikintisini gormedim. Eldeki durusu gercekten rahatti. Sensorunde de en ufak sikinti yoktu, herhangi bir gecikme veya sapma yasamadim. Ayriyetten sarji inanilmaz uzun gidiyordu. Aldiktan sonra 1 kere sarj edip butun hafta yogun olarak kullandim ve isiklandirmasi acik kullanmama ragmen %80 sarji var gorunuyordu en son. Bununla beraber oldukca agir bir fare. Sonrasinda G Pro X Superlight'a geri dondugumde Superlight elimde degilmis gibi hafif hissettirdi.

Bana sorarsaniz 500TL'yi sonuna kadar hak ediyor. Bu fiyata daha iyisi belki Lenovo Legion M600 olur. Ekstradan bluetooth baglantisi olmasi buyuk bir arti benim gozumde. MM731 kullanirken masaustu cihazimdan dizustu'ye gecerken siklikla kullaniyordum bluetooth baglantisini. Itopya yerine Amazon'dan alirsaniz 30 gun iade hakkiniz var kosulsuz sartsiz:

Ben yaklasik 1 hafta kullandiktan sonra Rampage Fury Z aldigim icin iade ettim. En ufak bir sikintisini gormedim. Eldeki durusu gercekten rahatti. Sensorunde de en ufak sikinti yoktu, herhangi bir gecikme veya sapma yasamadim. Ayriyetten sarji inanilmaz uzun gidiyordu. Aldiktan sonra 1 kere sarj edip butun hafta yogun olarak kullandim ve isiklandirmasi acik kullanmama ragmen %80 sarji var gorunuyordu en son. Bununla beraber oldukca agir bir fare. Sonrasinda G Pro X Superlight'a geri dondugumde Superlight elimde degilmis gibi hafif hissettirdi.

Bana sorarsaniz 500TL'yi sonuna kadar hak ediyor. Bu fiyata daha iyisi belki Lenovo Legion M600 olur. Ekstradan bluetooth baglantisi olmasi buyuk bir arti benim gozumde. MM731 kullanirken masaustu cihazimdan dizustu'ye gecerken siklikla kullaniyordum bluetooth baglantisini. Itopya yerine Amazon'dan alirsaniz 30 gun iade hakkiniz var kosulsuz sartsiz:
Büyük ihtimal omen vector ile legion m600 birebir aynı. Sadece marka değişik. İkiside aynı fiyat bandında ve birebir aynı tasarıma sahipler.

Yeni konular

Geri
Yukarı